Polska firma odmienia wnętrza aut. Jej projektami zachwyca się cały świat

Wizja, smak i dbałość o szczegół.

Polska motoryzacja najlepsze lata ma już za sobą. Rodzimi producenci aut odeszli do krainy wiecznych łowów jeszcze w latach 90., a od tego momentu głównym towarem eksportowym z 4 kołami stały się autobusy. Co prawda ma się to zmienić wraz z wejściem aut elektrycznych, jednak na razie jest to melodia przyszłości.

carlex 2

Istnieje jednak w Polsce firma, która jest światowym liderem w swojej dziedzinie, a kolejne jej projekty rozpalają fanów motoryzacji.

Zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach Carlex Design zajmuje się modyfikacjami wnętrz aut.

Modyfikacje te są nie tylko niezwykle zindywidualizowane, ale również prezentują najwyższy poziom wykonania.

carlex 7

Tym razem w ręce polskich specjalistów trafił klasyczny Jaguar XJ Coupe. Brytyjski klasyk w dalszym ciągu jest symbolem ponadczasowej elegancji.

Wyzwanie było szczególnie duże, bowiem tuning aut klasycznych jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Specjaliści z Carlex Design wyszli jednak z tego zadania obronną ręką. 

Piękny rubinowy Jaguar ma teraz wnętrze z niezwykle eleganckiej skóry połączonej z egzotycznym drewnem. Umiar i wysoka jakość sprawiły, że udało się zachować klasyczny klimat brytyjskiego coupe. Chyba nawet najwięksi przeciwnicy motoryzacji nie powstydziliby się takiego auta w swoim garażu.

Carlex 6

Oto inne projekty Carlex Design:

Mercedes CLS White Pearl Mercedes CLS White Pearl
MINI MINI
Audi A6 Avant Audi A6 Avant
  • kup