W Warszawie otworzył się pierwszy salon profesjonalnego przytulania. Znamy cennik

Salon przytulania to miejsce, w którym zarówno single, jak i osoby będące w związku, poprawią swoje samopoczucie i odzyskają spokój ducha.

Usługa profesjonalnego przytulania, która jak podkreślają specjaliści niezwykle pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, od lat działała w USA oraz w Wielkiej Brytanii. Teraz skorzystają z niej również warszawiacy. Wszystko to za sprawą salonu przytulanie.pl, za który odpowiada Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska.

Proponowane metody przytulania Proponowane metody przytulania

Ich usługa ma czysto platoniczny charakter i skierowana jest zarówno do osób samotnych, jak i tych będących w związkach. Sesje, które trwają 30 lub 60 minut, odbywają się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, która przypomina przytulne mieszkanie.

W trakcie spotkania klient ma możliwość wyboru najdogodniejszego sposobu przytulania – na leżąco, stojąco lub też siedząco.

Przytulanie jest naturalnym antydepresantem, który poprawia humor i sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Obniża poziom napięcia i stresu oraz wpływa na działanie układu nerwowego oraz sercowego. Zdaniem psychologów, pomaga również w budowaniu trwałych i bezpiecznych więzi.

Przytulanie odbywa się w pokojach, które możecie zobaczyć powyżej. Ile kosztuje ta przyjemność? Obecnie w promocji pół godziny przytulania to 49 zł. Można wykupić także pakiet 10 wizyt za 699 zł. Pełny cennik znajdziecie tutaj.

pokój do przytulania pokój do przytulania
  • kupprenumerata