Bohaterowie komiksów na butach – kolekcja Vans i Fistaszki [KONKURS – ROZDAJEMY VANSY]

Pamiętacie Snoopy'ego i rodzinę Fistaszków? Teraz bohaterowie komiksów Charlsa M. Schulza zdobią nowe buty z kolekcji Vans x Peanuts.

Snoopy, Charlie Brown i cały gang Fistaszków. To właśnie oni zdobią buty Vans z nowej kolekcji 'Peanuts'.

Oryginalne ilustracje pochodzące ze specjalnych, świątecznych wydań komiksów znalazły się na Sk8-Hi Reissue i Old School.

Ta kolekcja to prawdziwy hołd dla serii i jej fanów. Na butach Authentic i Old School znajdą się nawet 'buty do tańca' – zostały one zapełnione rysunkami bohaterów pochodzących z pamiętnej sceny tańca z odcinka specjalnego 'A Charlie Brown Christmas'. Co jeszcze znajdziemy w kolekcji? M.in. buty Half Cab, na których na języku buta znajduje się Spike w kapeluszu w kratę czy klasyczne Slip-Ony z pluszowymi łatkami i napisem 'Best Friends' na przodzie każdego buta.

VANS x Peanuts VANS x Peanuts

Kolekcja z Fistaszkami nie kończy się jednak na butach. Bynajmniej - towarzyszy jej kolekcja odzieży i dodatków ozdobiona printami z komiksów. Męska linia to monochromatyczne motywy Charlie'go Browna i Snoopy'ego, zaś damska to różowe sety z Fistaszkami w wersji z motywem tanecznym. Znajdzie się także coś dla najmłodszych - własny asortyment butów z motywem komiksowym i tanecznym.

Nie masz pomysłu co kupić na Halloween? Sk8-Hi zachęca święcącymi w ciemności modelami ze Snoopy'm i Woodstockiem przebranymi za mumie.

Cała kolekcja dostępna będzie w salonach Vans i na stronie Vans.eu już od początku października.

VANS x Peanuts VANS x Peanuts
VANS x Peanuts VANS x Peanuts

                                                                 KONKURS!!!

Jakie inne kultowe postaci z popkultury chcielibyście mieć na swoich Vansach? Piszcie w komentarzach (tutaj, nie na Facebooku). Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy MĘSKIMI butami Vans (mamy do rozdania aż 5 par). Nie zapomnijcie dopisać w komentarzu rozmiaru swojego buta. Pełny regulamin konkursu dostępny tutaj. Czas do piątku (3 listopada) do godz. 15. Powodzenia!

VANS x Peanuts VANS x Peanuts