marka

Kolecja Vansa inspirowana filmem 'Kids'

Twórca jednego z najgłośniejszych filmów 1995 roku, Larry Clark, wypuszcza we współpracy z Vansem linię inspirowaną 'Kids'.

Seks, narkotyki i skateboarding. To trzy najczęstsze skojarzenia z 'Kids’. Kultowy już film Larry’ego Clark’a z 1995 roku przedstawia realia nastolatków z przedmieść Nowego Jorku. Bezkompromisowy obraz opowiada o problemach z nadużywaniem alkoholu i narkotyków przez nieletnich oraz o bardzo bujnym życiu seksualnym młodych. Jego nieoszlifowana forma dodawała autentyczności przekazu. Po wielu inspiracjach produkcją, naszedł czas na współpracę z amerykańską marką Vans. Larry Clark zaprojektował linię odzieży, która idealnie współgra z koncepcją brandu opierającą się na autentyczności i sile własnej ekspresji.

Vans 'KIDS' Vans 'KIDS'

Co zobaczymy w nowej kolekcji? Pojawią się m.in. klasyczne modele w czarnym kolorze z kontrastującym autografem twórcy wykonanym białą nicią. Oprócz tego zadrukowane znajdziemy long sleeve’y i czapki z napisem ’It took a 12-year-old boy to figure out the city was a concrete playground’. Kolekcja Larry Clark x Vans ’KIDS’ wchodzi do sprzedaży od 3 listopada.

Vans 'KIDS' Vans 'KIDS'
Vans 'KIDS' Vans 'KIDS'
  • kupprenumerata