kultura

Znana polska modelka przed kamerą opowiada o swojej chorobie dwubiegunowej. Ten film porusza

Papaya Films wypuściło krótki filmik, który jest częścią projektu 'Stories'. Znana polska modelka Cleo Ćwiek opowiada w nim o chorobie dwubiegunowej, z którą zmaga się całe życie.

'Here I am’ to drugi odcinek z serii 'Stories’ produkcji Papaya Films. Polskie studio rozpoczęło tę akcję w ubiegłym roku jako projekt mający na celu budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych.

W tym odcinku polska modelka Cleo Ćwiek (znana m. in. z wybiegów Marca Jacobsa) opowiada szczerze o swojej chorobie dwubiegunowej.

Modelka ma nadzieję, że dzieląc się swoją historią ze światem, zainspiruje młodych do zadawania pytań i szukania odpowiedzi oraz pomocy w kwestii depresji. Film możecie obejrzeć poniżej.

W maju tego roku, po raz pierwszy usłyszałem głos Cleo, w nagranym przez nią filmie na cele charytatywne. Jej wrażliwość była dla mnie magnetyczna, a historia piękna ze względu na jej uczciwość – opowiada Filip Tułak, reżyser filmu. – Przygotowania, od koncepcji do realizacji tego projektu trwały miesiąc. Po dotarciu do Nowego Jorku bardzo wcześnie zrozumieliśmy, że chcemy porozmawiać z Cleo o tych samych kwestiach.

Cleo Ćwiek Cleo Ćwiek
Cleo Ćwiek Cleo Ćwiek
  • kupprenumerata