marka

IKEA wypuszcza fałszywe okładki na katalogi. Mają je uchronić przed kradzieżami

Nie chcesz, aby twój katalog IKEA został skradziony? Przyda ci się jednak z fałszywych okładek niszowych magazynów, po które ludzie nie sięgają tak chętnie.

Katalog IKEA od lat jest najpopularniejszą 'książką' na świecie. Tegoroczna edycja publikacji została wydrukowana w ponad 200 mln egzemplarzy i przetłumaczona na 35 języków. Jednak, mimo tak dużego nakładu, nie zawsze trafia do wszystkich zainteresowanych. Włoski oddział IKEA zauważył, że katalog często jest podkradany – niekiedy nawet przez najbliższych. Stworzył więc 10 fałszywych okładek, które mają sprawić, że wasz egzemplarz nie zmieni tak łatwo właściciela.

Zakładając je na katalog, można go zamienić w magazyny, po które ludzie nie sięgają tak chętnie – dotyczące kosiarek, karate, filatelistyki, robienia pluszaków, wypychania zwierząt czy nawet lamp ulicznych.

Czy potrafisz sobie wyobrazić kogoś, kto tak bardzo lubi lampy uliczne? Ja nie – mówi w towarzyszącej akcji reklamie Paul J. Griffith, fikcyjny specjalista od rozwiązywania problemów w IKEA. Cała akcja ma oczywiście charakter humorystyczny, ale może, na wszelki wypadek, warto się zaopatrzyć w fałszywą okładkę na katalog IKEA?

ik1
ikea
ikea
ike03
ika
ika
ike06
ike06
okon
ikea