Krótki poradnik, jak i czym pielęgnować skórę podczas opalania [KONKURS]

Chcesz mieć opaleniznę? Jeżeli się na to decydujesz, warto zadbać o dobrą pielęgnację. Zdradzamy, jak w bezpieczny sposób osiągnąć wymarzony odcień brązu.

Właściwa pielęgnacja skóry zapewnia nie tylko piękną i równą opaleniznę, ale także utrzymanie jej przez dłuższy czas. Samo stosowanie kremów z filtrem jest niewystarczające.

Oto najistotniejsze punkty na drodze to dbania o skórę przy opalaniu:

1. Peeling – złuszczenie martwego naskórka oczyszcza skórę i zapewnia równą opaleniznę

2. Nawilżanie właściwe nawilżenie skóry w trakcie opalania chroni ją przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i częściowo zatrzymuje procesy starzenia – warto pamiętać o tym także w młodym wieku

3. Po opalaniu – oczyszczenie, nawilżenie i ochłodzenie – te trzy punkty sprawią, że nasza opalenizna utrzyma się dłużej. Idealnie nadają się do tego nowe musy do ciała pod prysznic NIVEA w dwóch wakacyjnych zapachach: Lemon&Moringa oraz Rabarbar&Malina. Jedwabista formuła musu delikatnie pielęgnuje oraz pozostawia uczucie gładkiej i nawilżonej skóry.

Nivea x Yeah Bunny

Z okazji wakacji, wraz z limitowaną edycją musów NIVEA, marka podjęła współpracę z Yeah Bunny. Polski brand zaprojektował dla nich wyjątkowe kosmetyczki, które wraz z musami tworzą idealny zestaw.

Nivea x Yeah Bunny

                                                                 KONKURS!!!

A jak wy dbacie latem o swoją skórę? Piszcie w komentarzach (tutaj, nie na Facebooku). Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem dwóch musów NIVEA Care Shower wraz z kosmetyczkami Yeah Bunny - do wygrania 4 zestawy. Czas do piątku (18 sierpnia) do godz. 15:00. Powodzenia!

Nivea x Yeah Bunny
  • kup