rynek

W poznańskiej lodziarni kupisz lody z prawdziwymi kwiatami

Bratki, chabry i goździki to tylko wybrane kwiaty, które znajdziecie w wyjątkowych lodach serwowanych przez parę z Poznania.

Lodowe desery to jeden z najwdzięczniejszych motywów do fotografowania. Doskonale wiedzą o tym lodziarnie, a że lato o sprzyja nowym trendom w tej branży, to wybór na rynku mamy bardzo bogaty. Do lodowych tacos, czarnych wafelków czy lodów w bąbelkowym waflu dołączył właśnie nowy hit - lody kwiatowe.

Lody na patyku, o ciekawym i nieco zapomnianym już designie, w których znajdziemy prawdziwe kwiaty oferuje poznańska lodziarnia Najs Cream.

Wśród używanych kwiatów znajdziemy m.in. chabry, bratki, goździki i róże - wszystkie podchodzą ze specjalnej, posiadającej atest hodowli i jak przekonują właściciele lodziarni, świetnie współgrają z owocowym, nieco ziołowym smakiem lodów.

źródło: innpoland.pl
źródło: innpoland.pl
źródło: innpoland.pl

Najs Cream nie ogranicza się jednak wyłącznie do kwiatów - w ich ofercie znajdziemy również lody wykonane na bazie masła konopnego czy nietypowe połączenia smaków jak np. wanilia i bekon.

Kwiatowe lody znajdziecie na Nocnym Targu Towarzyskim oraz w lokalu przy ulicy Widłakowej. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

źródło: innpoland.pl
źródło: innpoland.pl
źródło: innpoland.pl
  • samsung

Najnowszy model lodówki Side By Side firmy Samsung dostosowuje się do potrzeb oraz nawyków żywnościowych Twojej rodziny. Dodatkowe drzwi Food ShowCase dzielą wnętrze chłodziarki na dwie niezależne strefy.

Drzwi umiejscowione z przodu urządzenia są przeznaczone do przechowywania tych produktów, po które sięgamy najczęściej, by mieć je zawsze w zasięgu ręki.

Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wewnętrzna część chłodziarki jest rzadziej otwierana, co pozwala na lepsze utrzymanie optymalnej temperatury chłodzenia, a przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

Lodówka Samsung Side By Side z Food ShowCase Lodówka Samsung Side By Side z Food ShowCase