rynek

Na rynku pojawił się pierwszy boks subskrypcyjny dla... niemowląt

Popularna marka od niedawna wprowadziła nietypową usługę kulinarną do swojej oferty. To boks subskrypcyjny skierowany do najmłodszych – niemowląt i dzieci do 2. roku życia.

Nourish Baby to nowe 'dziecko' założycielek nowojorskiej kawiarni Nourish Kitchen+Table, której oferta kulinarna opiera się na gotowych, odżywczych daniach do złapania na wynos. Nowa inicjatywa Marisy Lippert i Lizzy Rizzuto bazuje na tej samej sieci lokalnych dostawców, producentów i wytwórców, od których pozyskują najlepsze jakościowo składniki. W tym przypadku sprzedają je jednak w popularnym modelu subskrypcyjnym. 

Pomysł powstał z głębokiej wiary w to, że dobre nawyki i lepsze wybory jedzeniowe przyszłych pokoleń możemy kształtować już od wczesnych lat, a nawet miesięcy, życia. 

Nourish Baby oferuje subskrypcję na 1, 3 lub 6 miesięcy. Boxy komponowane są dla 3 przedziałów wiekowych – 6-9, 9-12 lub 12-24 miesięcy. Ich zwartość zmienia się wraz z wiekiem i nowymi potrzebami żywieniowymi dzieci. Pudełka z wyselekcjonowanymi produktami, jak i gotowymi przekąskami dla maluchów komponowane są co tydzień. Wraz z nimi zamawiający otrzymują sugerowane menu i przepisy na posiłki, które można z nich skomponować.

Bezglutenowe jabłkowo-cynamonowe herbatniki na ząbkowanie, kurczak zagrodowy z dipem z fermentowanej pasty miso i imbiru czy ptysie na odżywczym zakwasie z kurkumą i bogatym w błonnik dzikim ryżem – to niektóre z przykładowych dań.

Nourish Baby chce dbać także o mamy, wspierając ich zdrowie fizyczne oraz samopoczucie.

Dlatego w ofercie pojawiają się także równie odżywcze produkty tylko dla nich – jak regenerujący bulion z kości czy bezglutenowe ciasteczka laktacyjne, które wspierają produkcję mleka. Inaczej niż w przypadku większości boksów subskrypcyjnych, pudełka od Nourish Baby nie są dostarczane pod drzwi. Zamiast tego zamawiający może wybrać jeden z kilku dostępnych punktów odbioru na terenie Williamsburga, East lub West Village, aby dopasować to do swojego rodzicielskiego kalendarza i planów. 

  • best of polska mafa
  • kup