rynek

Na rynku pojawiły się majtki menstruacyjne. Mają zastąpić tampony i podpaski

Wciąż szukasz alternatywy dla tradycyjnych tamponów, podpasek czy kubeczków menstruacyjnych? Być może będą nią produkty marki THINX, które mają ułatwiać funkcjonowanie w te trudne kobiece dni.

Nie, nie będziesz się z nich czuła jak w pieluszce ani nie będziesz pływać we własnej krwi – zapewnia marka ze Sri Lanki, która podjęła się stworzenia nowego, rewolucyjnego kobiecego produktu. Majtki THINX mają potencjał, aby poprawić komfort w czasie miesiączek – mogą całkowicie zastąpić wszelkie dotychczas znane formy rozwiązań higienicznych, które stosujemy podczas okresu.

Producenci zapewniają, że są one całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym wygodne. Każda para składa się z czterech warstw, które pełnią różne funkcje.

Pierwsza z nich odprowadza wilgoć, aby dawać poczucie suchości. Druga chroni przed bakteriami i niweluje nieprzyjemny zapach. Trzecia jest całkowicie odporna na przeciekanie, dzięki czemu nie musimy rezygnować z aktywności fizycznej. Ostatnia, przylegająca do skóry, jest ze specjalnej bawełny, która chroni przed podrażnieniami i zanieczyszczeniami.

majty
Marka oferuje różne modele dostosowane do obfitości krwawienia – niektóre są na tyle chłonne, że są w stanie zastąpić nawet dwa tampony.

Wszystkie wyglądają jednak jak normalna bielizna, więc nie powinny wzbudzać żadnego zainteresowania, gdy będziemy się na przykład przebierać w miejscach publicznych.

Majtki możecie zamówić na stronie internetowej shethinx.com.

thinx
thinx
majty
majty
majty
majty
majty
  • best of polska mafa
  • kupprenumerata