rynek

Seksualny brokat w kapsułkach sprzedaje się jak świeże bułeczki. Co to takiego?

Zapotrzebowanie na intymne kapsułki z brokatem okazało się tak duże, że producent musiał wstrzymać przyjmowanie zamówień.

Passion Dust to specjalny brokat zamknięty w kapsułce i przeznaczony do stosowania wyłącznie w miejscach intymnych. Kapsułkę należy umieścić w waginie co najmniej godzinę przed stosunkiem. Wówczas pod wpływem ciepła i wilgoci zacznie się rozpuszczać, uwalniając brokat oraz, jak twierdzą producenci, słodki smak cukierków.

Passion Dust nie jest lubrykantem, nie wpływa na doznania fizyczne, ma jedynie urozmaicić seksualne doświadczenia kobiet i ich partnerów.

Producent zapewnia, że stosowanie kapsułki jest bezpieczne i nie podrażnia miejsc intymnych. Brokat jest podobno wykonany z nietoksycznego materiału i nie powoduje zatrucia, jeśli dostanie się do ust. Jedno opakowanie kapsułek kosztuje 25 dolarów.

https://static.wixstatic.com/media/b38a00_0e28f745ad724761bca1df44f0bcdae7~mv2.gif

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Na Instagramie możemy przeczytać, że chwilowo wstrzymano przyjmowanie zamówień, gdyż producent nie nadąża realizować zaległych przesyłek.

Sprzedaż została wstrzymana 17 czerwca z powodu ogromnego zainteresowania kapsułkami. Początkowo miała być wznowiona 28 czerwca, następnie 3 lipca, ale póki co Passion Dust wciąż nie jest dostępny, a firma wciąż realizuje zaległe zamówienia. Jeśli jednak chcielibyście dodać trochę koloru waszemu życiu seksualnemu, możecie śledzić dostępność produktów tutaj.

Don't panic my #Passionflies your PD is on the way!

Post udostępniony przez Madám Butterflie (@madam.butterflie)