rynekmarka

IKEA stworzyła graficzne przepisy, które sprawią, że gotowanie będzie dziecinnie proste

Dzięki tym przepisom przygotowanie obiadu staje się tak proste jak złożenie stolika Lack.

Dzięki załączonym instrukcjom samodzielne składanie mebli IKEA jest dziecinnie proste. Szwedzka marka wymyśliła ostatnio także sposób na to, aby ułatwić gotowanie nawet najbardziej opornym.

Kanadyjski oddział IKEA we współpracy z agencją reklamową Leo Burnett stworzył zestaw ilustrowanych przepisów o nazwie 'Cook This Page'.

Jeśli chodzi o gotowanie obiadu, większość osób onieśmielają nowe dania i przepisy. Postanowiliśmy udowodnić, że kreatywność w kuchni może być cudownie prosta – mówi agencja Leo Burnett.

ik1
ik2

'Cook This Page' wygląda jak pełen przepisów blok rysunkowy. Ilustracje pokazują dokładnie, ile składników potrzeba do wykonania danej potrawy. Do zadania osoby gotującej należy umieszczenie odpowiedniej ilości składników bezpośrednio na ilustracjach.

Przepisy wydrukowane zostały na papierze do gotowania za pomocą tuszu, który jest bezpieczny dla żywności, a więc potem wystarczy zwinąć arkusz tak, aby wszystko się wymieszało i wrzucić potrawę do piekarnika.

Prawda, że proste? Do tego wszystkie składniki można kupić w delikatesach IKEA. 'Cook This Page' nie trafiło jeszcze do oficjalnej sprzedaży – książkę kucharską można było otrzymać za darmo podczas kanadyjskiego IKEA Kitchen Event.

loso
losos2
loso
  • best of polska mafa
  • kup