Bangkok Nights – nowy cykl imprez w Warszawie z azjatyckim street foodem i muzyką

Bangkok Nights to nowy cykl imprez na kulinarnej mapie Warszawy, który rusza już 10 czerwca! Azjatycki street food i muzyka na żywo – tego szukajcie już od soboty na ulicy Jasnej 24.

Bangkok Nights to ostry melanż smaków dla wszystkich, którzy wciąż poszukują nowych doznań – tu kuchnia dalekiego wschodu połączy się z egzotyczną kulturą imprez. Muzyka na żywo w wykonaniu znanego beatboxera Dharniego i wokalistki K-Leah, Thai Buckets, street food rodem z Azji oraz kolorowe neony będą przyciągać nocą na ulicę Jasną w Warszawie. 

Warszawa to idealne miejsce do życia. Ludzie są coraz bardziej otwarci na nowe, nieznane. Chętnie poznają nowe kultury i nowych ludzi z całego świata. Coraz częściej podróżują poza Europę, a wielu z nich wybiera Azję. Odpowiadając na budzące się zainteresowanie, postanowiliśmy pokazać im jak wyglądają prawdziwe Bangkok Nights – mówi Henry Nguyen, organizator imprezy. 

Tak powstał pomysł, aby stworzyć miejsce, które przybliży warszawiakom azjatycką kulturę imprez.

bangkok

A czym różnią się imprezy w Polsce i w Azji? Przede wszystkim tym, że Azjaci rzadziej chodzą na typowe dyskoteki czy do klubów. Lubią zorganizować sobie coś w stylu zakrapianej kolacji i potańcówki przy stoliku. Wszystko: jedzenie, picie i zabawa musi być w jednym miejscu – opowiada Link Nquyen, współorganizator imprezy.

Oprócz świetnego street foodu, oryginalnych napojów Thai Buckets i muzyki na żywo, podczas Bangkok Nights będziecie mogli poznać wiele inspirujących i ciekawych osób z całego świata. 

- Zależało nam przede wszystkim, aby stworzyć coś nowego - miejsce, gdzie ludzie będą mogli spotkać się z przyjaciółmi zabawić się wśród otwartych ludzi z całego świata, zjeść coś dobrego, posłuchać muzyki, a przy tym poczuć się jak na innym kontynencie, otworzyć się na nowe, inne zwyczaje. Jesteśmy oryginalni i otwarci. Otwarci na nowe smaki, kultury i wszystko co nowe lub inne - mówi Wioletta Wiertel, współautorka konceptu.

Gwiazdą wieczoru podczas pierwszej imprezy będzie duet Dharni i K-Leah.

Pierwsza impreza z cyklu Bangkok Nights startuje w najbliższą sobotę 10 czerwca o godz. 22:00 na ulicy Jasnej 24.

Hasło przewodnie Bangkok Nights to 'Drink. Eat. Repeat' i zgodnie z nim co tydzień od środy do soboty będziecie mogli wpaść na Jasną żeby zjeść, wypić i potańczyć aż do 8 rano!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

fot główne: www.theguardian.com

  • adassxs