technologia

5 najładniejszych powerbanków, które weźmiesz ze sobą wszędzie [KONKURS]

Nie musimy przyzwyczajać się do nudnego wyglądu powerbanków. Istnieje strona, która oferuje ich stylowe wersje. Oto 5 najładniejszych powerbanków – jeden z nich do wygrania w naszym konkursie!

Powerbank to dla ludzi mobilnych akcesorium niezbędne. Pomaga w kryzysowych sytuacjach podładować telefon, bez konieczności zatrzymywania się czy robienia sobie przerwy. To urządzenie niekiedy ratuje nas, przywracając podstawowe funkcje smartfona.

Jedyny problem, jaki mamy z powerbankami, to ich design. Czasami wydaje się, że mogłyby być ładniej zaprojektowane.

Większość egzemplarzy przypomina grubego e-papierosa (przy lżejszej formie) lub po prostu solidnie wyglądający dysk zewnętrzny, który podpięty do iPhone’a wygląda dość groteskowo.

Dlatego dużym zaskoczeniem było dla nas odkrycie polskiej strony www.creattack.com. Można tam kupić powerbanki, które nie tylko działają, ale i wyglądają. Do tego założyciele creattack stworzyli swoją markę Cordlabs!

Krzysiek: Creattack stworzyliśmy razem z moją partnerką, żeby zaoferować coś nowego – ładnie zaprojektowane akcesoria elektroniczne. Oboje zajmujemy się designem, ja zajmuję się szeroko rozumianą grafiką i fotografią, a Agnieszka projektowaniem wnętrz. Z laptopów, smartfonów korzystamy na co dzień i od zawsze nam przeszkadzało, że takie urządzenia jak powerbanki, etui, czy kable są po prostu brzydkie. Często podróżujemy i zauważyliśmy, że w Europejskich stolicach, powoli zaczęły pojawiać się ładnie zaprojektowane akcesoria elektroniczne, ale cały czas jest to kropla w morzu potrzeb. Postanowiliśmy stworzyć markę, która zaoferuje powiew świeżości na rynku i przy okazji odszukać projektantów, którzy oferują fajne akcesoria. W przyszłości planujemy wprowadzić do oferty kable USB / Type C, listwy zasilające, ładowarki ścienne, głośniki Bluetooth, słuchawki – chociaż design sprzętu audio akurat ma się całkiem nieźle.

Poniżej prezentujemy listę pięciu powerbanków z creattack, które w dobrym stylu naładują nasz telefon.

1. Powerbank Big Blue

Creattack Creattack

Elegancki, przełamujący klasyczny styl niebanalnym kształtem. Posiada baterię o mocy 6000 mAh. Pozwoli nam to naładować smartfona dwukrotnie.

Do kupienia tutaj, cena: 149,90 zł

2. Powerbank Night Owl

Creattack Creattack

Uroczy kształt sowy powoduje, że chcemy od razu wrzucić go do plecaka! Zwierzęca forma nie jest przesadzona, co powoduje, że produkt jest odpowiedni dla użytkownika w każdym wieku. Ponadto dzięki niemu nasz smartfon może działać aż dobę.

Do kupienia tutaj, cena: 149,90 zł. 

3. Powerbank The Rock 

Creattack Creattack

Ten powerbank przypomina… kamień. Taki kształt z pewnością ułatwi znalezienie go w torebce. Co ważne, jest także niezwykle przyjemny w dotyku. Jeżeli chcesz się wyróżnić z tłumu, to The Rock jest dla Ciebie. Posiada baterię o mocy 5000 mAh.

Do kupienia tutaj, cena: 129,90 zł.

4. Powerbank Pattern-Flamingo

Creattack Creattack

Coś dla fanów egzotyki. Mimo klasycznego kształtu jest bardzo stylowy. Wszystko dzięki patternowi, który oprócz flamingowego wzoru występuje jeszcze w 3 innych wersjach. Ponadto to urządzenie posiada baterię o mocy 10000 mAh z funkcją plug-and-play, co pozwoli nam nie martwić się o ładowanie telefonu przez całą noc trwania imprezy.

 
Do kupienia tutaj, cena: 195,90 zł. 
 
5. Powerbear – Confetti
Creattack Creattack

Kolejny powerbank o zwierzęcym kształcie, tym razem niedźwiedzia. Ten prosty, aczkolwiek uroczy gadżet będzie towarzyszem każdej naszej podróży. Miś występuje w 3 różnych wzorach. Posiada baterię o mocy 10000 mAh z funkcją plug-and-play.

Do kupienia tutaj, cena: 195,90 zł. 

W ofercie creattack znajdziecie też ciekawe etui na iPhony i casy na laptopy. A my mamy dla was konkurs!

UWAGA! MAMY KONKURS!

Do wygrania powerbank marki Cordlabs! Wystarczy, że napiszecie pod postem (tutaj, nie na Facebooku), w jakim najgorszym lub niefortunnym momencie padł wam telefon. Najciekawszą odpowiedź wybierzemy w piątek (19 maja) o godz. 15!

etui na iPhone
etui na laptopa
  • stylewatch