Nareszcie! Powstała czekolada o smaku... awokado

O tym, że ludzie uwielbiają awokado przekonuje nawet... Janusz Piechociński. Ale na punkcie produktu wypuszczonego przez znaną i cenioną czekoladziarnię niektórzy mogą wręcz oszaleć. Comparter Chocolatier właśnie wypuściła limitowaną serię tabliczek czekolady o smaku awokado.

O mnogości połączeń różnych dań z awokado mogą wam co jakiś czas przypominać niektóre nasze posty. Nie ma się czemu dziwić, ludzie kochają ten owoc – nawet Janusz Piechociński donosi na swoim Twitterze, że spożycie awokado wzrosło w ciągu ostatnich 10 lat w Stanach Zjednoczonych ponad dwukrotnie. Tym razem gratkę dla miłośników 'zielonego złota' przygotowała popularna czekoladziarnia z Los Angeles, Comparter Chocolatier, która stworzyła limitowaną serię tabliczek czekolady o smaku awokado.

jkhjh

Czekolada wyróżnia się cieszącym oko wzorem w trójkąty. Jej koszt to 10 dol., została stworzona na bazie białej czekolady i awokado uprawianych lokalnie w Kalifornii.

Warto dodać, że Comparter Chocolatier ceniona jest za wykorzystywanie organicznych składników z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu.

ghghggh

Źródło: thrillist.com

  • best of polska mafa
  • kupprenumerata