media

Dzieci, które przerwały słynny wywiad w BBC, dostały własny program

Kariera tej rodziny dopiero się rozkręca.

Na początku marca internet obiegło wideo, na którym profesor nauk politycznych Robert Kelly wypowiada się na żywo dla BBC. Dlaczego?

Wszystko za sprawą dwójki jego dzieci, 4-letniej Marion i 8-miesięcznego Jamesa, które wtargnęły do pokoju, gdzie przeprowadzany był wywiad.

Sytuacja została błyskawicznie opanowana, a ojcu dzieci udało się zachować zimną krew, ale przez kilka tygodni rodzina cieszyła się niesłabnącą popularnością.

Teraz powstał serial animowany o przygodach viralowej rodzinki. 'The Adventures of Marion and James' to dzieło Hans House Productions. Pierwszy odcinek, który trwa trzy minuty, można już obejrzeć na Youtubie.

Serialowy ojciec pracuje dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, a dzieci pomagają mu, kiedy tylko nadarza się taka okazja.

W pierwszym odcinku rodzina wybiera się do Południowej Afryki i łapie... złodzieja złota. Narjwyraźniej viralowe filmiki też mogą stać się źrółem inspiracji dla twórców filmów animowanych. Co na temat animacji sądzi przedstawiona w niej rodzina? – Pomyślałem, że to urocze. Razem z żoną nie mogliśmy przestać się śmiać – mówi Robert Kelly.

Źródło: The Huffington Post

  • best
  • best2