media

Vogule Poland: 10 gwiazd, które się nie starzeją

Film 'Ze śmiercią jej do twarzy' ponoć pokazywał, jak poradzić sobie z upływającym czasem. Bohaterki skończyły nieco rozczłonkowane, więc eksperyment nie do końca się udał. Jaką wiedzę posiedli zatem nasi bohaterowie, że lśnią pięknie jak diamenty, a upływający czas jest w ich przypadku widoczny tylko na Wikipedii? Postanowiliśmy pochylić się nad tym ważkim tematem.

1. Pharrell Williams

Producent, wokalista i właściciel najbardziej absurdalnego kapelusza od lat wygląda tak samo. Czy to dobre geny, czy zbawienny wpływ zastrzyków z niespodzianką? Nie wiemy. Wiemy natomiast, że niebawem Williams może doczekać się kilku pierwszych zmarszczek. Wszystko dlatego, że w jego ostatniej produkcji pojawił się Jezus ze Świebodzina, który jest wynoszony na orbitę. Jak się domyślamy – nie jest to orbita Prawdziwych Polaków, także przewidujemy jakąś akcję protestacyjną czy inną internetową petycję.

pharell

2. Jacek Stachursky

Kiedy ostatnio redakcja Vogule Poland rozmawiała o Stachurskym z taksówkarzem, ten powiedział, że 'musi mieć nieźle nasrane'. To chyba jednak nie wchodzi w grę, ponieważ polski guru od muzyki tanecznej niedawno po raz kolejny zasugerował, że odżywia się jedynie energią słoneczną. Facet jest po 50., a wygląda na 20, po kilku latach z metaamfetaminą, także duży szacuneczek.

stach

3. Keanu Reeves

Tutaj kończy się śmieszkowanie, ponieważ istnieje masa wiarygodnych dowodów, które spokojnie mogłyby się znaleźć na pasku w tvn24, które świadczą o tym, że popularny aktor jest nieśmiertelny i zwyczajnie zwodzi nas, ukrywając swoją prawdziwą naturę. Wszystkie akta sprawy możecie znaleźć na tej stronie, a my mamy tylko pytanie: czy to kwestia wybrania odpowiedniej tabletki? Bo my w takim razie zawsze wybieramy tę złą…

keanu

4. H.P. Baxxter, czyli Hans-Peter Geerdes, znany również jako Bóg i lider grupy Scooter

Baxxter bardziej znany jako 'o zobacz, to ten gościu, skuter', udowadnia, że jego uroda nie przeminęła na jednośladzie z nazwy niemieckiej grupy techno, która bawi, uczy i edukuje nas od pokoleń. Pan Scooter przez lata nie pozbył się ani blond trwałej, ani wyrazu twarzy, który najłatwiej można opisać, jako 'kot srający na pustyni'. A my mamy tylko jedno pytanie: 'How much is the fish'?

scooter

5. Agata Młynarska

Pani prowadząca, znana również jako ekspertka od wszystkiego, na początku lat 90. nie grzeszyła ani urodą, ani stylem. Wszyscy myśleli, że skończy raczej jak Kasia Dowbor, która teraz zajmuje się zawodowo tynkowaniem ścian oraz przewożeniem cementu. 'Wtem!', jak to pisał Papcio Chmiel, objawiła nam się istota nieziemska, z cycem godnym Kim Kardashian, włosami Marilyn Monroe i uśmiechem Ryszarda Kalisza. Szacuneczek.

mlyn

6. Magda Gessler

Ostatnio pisaliśmy o multum zastosowań, jakie mogą mieć włosy królowej Polski,

a teraz chcieliśmy przyjrzeć się jej nie mniej pięknej twarzy. Porównując zdjęcia Magdy sprzed lat, do tych dzisiejszych, widać, że kreatorka smaku i stylu zupełnie nie zmieniła się. Specjaliści Vogule Poland nie zauważyli u niej charakterystycznych dziurek po strzykawkach świadczących o botoksie czy nitek wystających z czoła świadczących o liftingach.

gessler

7. Patrick Stewart

Genialny aktor szekspirowski, który znany jest przede wszystkim z tego, że w jakimś hollywoodzkim studio popylał w rajtuzach i udawał, że zwiedza Wszechświat. Może lata zamknięcia w studio, gdy nakręcili jakieś trzy tryliardy odcinków 'Star Trek', siedemnaście tysięcy filmów pełnometrażowych oraz siedem filmów animowanych sprawiły, że jego skóra się zakonserwowała i jest odporna na oznaki starzenia niczym Donald Trump na zasady logiki? To pytanie pozostawiamy otwartym niczym lędźwia… sami wiecie kogo!

patrick

8. Krzysztof Ibisz

Słoneczko Polsatu znane jest z zamiłowania do sportu, które umiejętnie podkreśla strzykaweczkami z botoksikiem. Cudowny kwas skończył niedawno 15 lat i mamy wrażenie, że tym samym stał się starszy od prezentera / aktora / jurora / pana od wszystkiego. Czas na niego działa odwrotnie proporcjonalnie niż na resztę ludzkości, więc strach się bać co będzie za 10 lat.

ibisz

9. Gwen Stefani

Tę panią spokojnie można uznać za wampira. Świadczą o tym z pewnością wiecznie czerwone usta (wiadomo od czego) oraz niezmieniające się rysy twarzy. Gwen zbliża się do 50-tki, a wygląda wciąż jak na początku lat 90. Zobaczcie poniżej jej teledysk sprzed roku i zastanówcie się sami: co ona wie o tajnikach istnienia wszechświata, o czym my nie wiemy?!

gwen

10. Jennifer Lopez

W czasach, gdy pupy Nicki Minaj i Kim Kardashian były w produkcji, J.Lo już zachwycała swoimi krągłościami. Lata minęły, połowa koleżanek przeszła załamanie nerwowe, a druga połowa przedawkowała leki, a ona nie dość, że wciąż – jak to mówi starszyzna – świeci dupą, to jeszcze robi to tak, że nawet homoseksualna część redakcji Vogule Poland delikatnie się ślini. Nie wiemy, czy to cement, wypełniacze czy krew wyssana z żył młodszych stażem koleżanek, ale jesteśmy pod wrażeniem. Serio.

jlo
  • best of polska mafa
  • kupprenumerata