media

10 rzeczy, które można zrobić z włosami Magdy Gessler

Anna Wintour ma swojego kasztanowego boba, a Karl Lagerfeld nieodłączne czarne okulary w stylu Steviego Wondera. Bez tych atrybutów z pewnością nie byliby częścią popkultury. Podobnie jest z pięknymi blond sprężynkami na głowie Magdy Gessler, które zachwycają, przerażają i inspirują. My w ramach tego ostatniego postanowiliśmy przedstawić 10 innych zastosowań dla jej ponętnej fryzury

1. Mop

Wiemy, banał, ale nie mogliśmy się powstrzymać. Włosy Magdy widziały już wiele i bezwzględnie od lat walczą z brudem na zapleczach polskich restauracji. Czyż nie świetnie więc sprawdziłyby się w okolicznościach łazienkowo-kafelkowo-podłogowych? Naszym zdaniem Gessler sporo traci, nie inwestując w firmę produkującą przybory sprzątające. Podrzucamy pomysł, liczymy na profity.

2. Wąsy dla nieobdarzonego kolegi

Zarosty są w modzie, ale najbardziej bawi nas grupka fashion dzieciaków, którzy z uporem godnym olimpijczyka starają się zapuścić pierwszego wąsa. Zwykle kończy się to ledwo zauważalną i nieco smutną kępką włosków, a jakże świetnie przecież wyglądałyby włosy naszej Magdy pod nosem? Prezencja pierwsza klasa!

magda

3. Posłanie dla kotka

Choć Magdę znamy, to nigdy nie odważyliśmy się dotknąć jej włosów. Wydaje nam się jednak, że są niesamowicie miękkie i przytulne. Co jest jeszcze takie? Oczywiście kotki! To połączenie jest tak doskonałe, że nie może pochodzić z Ziemi. Cóż, od dawna uważaliśmy, że nasza restauratorka ma konotacje wykraczające poza naszą orbitę.

4. Pejcz do zabaw seksualnych

Magda dobrze wie, co znaczy dobry seks. Jak wyznała trzy lata temu w 'Super Expressie' jej ulubionym afrodyzjakiem jest mózg krewetki (tu pojawił się tytuł 'Ssij krewetkę'). Z kolei nam się wydaje, że jej włosy z powodzeniem mogłyby uczestniczyć w łóżkowych rozkoszach. Smaganie kosmykami Gessler? Brzmi jak wyższy poziom ekstazy.

5. Sznur do ucieczek z zamku

Sznur to bardzo przydatna sprawa. Z jednej strony można za jego pomocą wydostać się z mieszkania, gdy matka oznajmia szlaban i nie pozwala iść na techno, z drugiej wspaniale nada się do kneblowania przyjaciółek, które wypiły za dużo i mają ochotę skakać po śmietnikach (prawdziwa historia z życia redakcji!), czy w końcu z trzeciej, gdy piękna polska wiosna tak nas załatwi, że będziemy chcieli załatwić sami siebie. Choć tego ostatniego nie polecamy, bo kto by wtedy zaglądał na Vogule Poland?

madonna

6. Włosy pod pachami dla dziewczyn

W ramach równouprawnienia oraz mody prosto zza oceanu (Madonna ma tu w końcu coś do powiedzenia) dziewczyny przestają się wstydzić swojego owłosienia pod pachami. I słusznie! Niektóre z nich mają jednak dość słabe włoski, więc by zdjęcie na Instagram wyszło dostatecznie wyzywająco, poprosilibyśmy również dwa pukle włosów pani Magdy na wynos, by swobodnie mogły zwisać i oznajmiać, że zmierzch patriarchatu (słusznie) zmierza ku końcowi.

7. Chleb

To nie żart. Trzy lata temu dziennikarze holenderskiego programu 'Keuringsdienst van Waarde' odkryli, że w partiach niektórych chlebów ukryty jest składnik E920, czyli L-cysteina. Najtańszą formą uzyskania tego polepszacza są pióra kaczek czy… ludzkie włosy. Świństewko jest masowo sprowadzane z Chin, i tu chcielibyśmy się zapytać – dlaczego mamy jeść bułki z włosami chińskich dzieci? Chcemy pyszne, chrupiące bagietki z elementami Magdy Gessler!

8. Modny strój

Chińczycy mają wyraźną słabość do włosów. Przykładowo Xiang Renxian przez 11 lat kolekcjonowała swoje włosy ze szczotki, by później wydziergać z nich sweter i czapkę dla swojego męża. Wyobraźcie sobie sytuację, w której widzicie się na bezkofeinową latte na mleku kokosowym z najlepszą przyjaciółką, gdy wtem ona uchyla swoje okulary Gucci i mówi egzaltowanym tonem: 'Kochana, czy to z nowej kolekcji Dolce?'. 'Nie, kochana, to z włosów Magdy Gessler!'

magda

9. Diament

Magda sama w sobie jest już żywym diamentem, lecz ciężko byłoby nosić ją na szyi. Tymczasem taka możliwość istnieje! Przypominamy historię syna Violetty Villas, Krzysztofa Gospodarka, który po śmierci diwy przetopił ponoć jej bujne włosy na dwa diamenty. Z całym uszanowaniem dla Violetty, 'wrażliwej kobietty', ale czy jesteście w stanie wyobrazić sobie Magdę w słynnym białym futrze, z czarnymi okularami i w diamentach?

10. Peruka

Możemy sobie śmieszkować na temat włosów naszej gwiazdy, ale pamiętajmy, że mogą one mieć również wspaniałe zastosowanie. Peruki z włosów naturalnych są wyjątkowo drogie, więc fundacja Rak’n’Roll od lat zachęca do oddawania swoich pukli na konstruowanie nowych włosów dla kobiet zmagających się z nowotworami. Umówmy się – noszenie włosów Magdy na pewno każdemu wyjdzie na dobre!

Śledźcie Vogule Poland:

Na FB: facebook.com/vogulepoland
Na IG: instagram.com/vogulepolandofficial
Na Twitterze: twitter.com/vogulepoland
+ vogulepoland.net

  • best of polska mafa
  • kupprenumerata