rynek

10 najlepszych miejsc pracy czytelników F5, czyli wyniki konkursu na biurko VANK_move

Razem z marką VANK zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać biurko z elektryczną regulacją wysokości warte ponad 4 tys. zł. Czas na wyniki!

Od kilku lat meble biurowe umożliwiające pracę w pozycji stojącej cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Skąd ten trend? Po pierwsze, współcześni pracownicy coraz częściej muszą działać w grupie, a wspólna praca nad projektem często odbywa się w pozycji stojącej. Po drugie, rośnie liczba freelancerów, którzy pracują głównie w domach, a w biurach lub w centrach i specjalnych kawiarniach co-workingowych pojawiają się tylko od czasu do czasu i potrzebują miejsca do pracy 'z doskoku'. Wreszcie po trzecie, zmiana pozycji raz na kilka godzin jest zalecana właściwie każdemu pracownikowi biurowemu, gdyż pozwala uniknąć bólu mięśni i stawów oraz wielu chorób cywilizacyjnych. Dlatego razem z polską marką VANK postanowiliśmy zorganizować konkurs Nowoczesna Praca, w którym można było wygrać takie biurko - wyposażony w elektryczną regulacją wysokości model VANK_move

By wziąć udział w konkursie wystarczyło wrzucić zdjęcie na Instagrama swoje miejsce pracy zdjęcie swojego miejsca pracy z hasztagami #F5, #VANK i #NowoczesnaPraca oraz tagiem @vank_furniture.

Zgłosiło się w sumie ponad 50 czytelników, którzy zaprezentowali najróżniejsze, często bardzo niestandardowe miejsca pracy. Poniżej możecie zobaczyć 10 najbardziej kreatywnych zgłoszeń, wybór zwycięzcy był naprawdę trudny, dlatego postanowiliśmy przyznać 3 nagrody pocieszenia w postaci geometrycznych kubków VANK. Wyniki poniżej.

Kiedy chcę, gdzie chcę, jak chcę. #F5 #VANK #NowoczesnaPraca @vank_furniture

Post udostępniony przez Piotr Amelańczuk (@amelafit)

Praca. Moja aranżacja. Przyjemność. Minimal. #f5 #vank #nowoczesnapraca #interiordesign #desk #creative

Post udostępniony przez Sylwia Krędzel (@es_kwadrat)

#birdsgarage #F5 #NowoczesnaPraca #VANK @vank_furniture

Post udostępniony przez birdsgarage (@birdsgarage)

Tak pracuje Piotrek ✌???? #F5 #freakshakes #nowoczesnapraca #VANK @vank_furniture

Post udostępniony przez Piotrek Śliwa (@piotrekpankejk)

Biurko VANK_move wygrywa Karol Pomykała, który pokazał, jak wygląda miejsce pracy grafika warsztatowego.

Nagroda na pewno sprawdzi się w jego kreatywnej przestrzeni - spory blat pomieści wszystkie narzędzia, a możliwość zmiany pozycji ułatwi pracę wymagającą niezwykłej precyzji. Nagrody pocieszenia, czyli geometryczne kubki VANK, trafiają natomiast do Piotrka Śliwy, Tomka Krajewskiego, Sylwii Kędzel. Zwycięzców prosimy o maila na adres michal.bachowski@fpiec.pl. Gratulujemy!

  • vnk
  • best
  • best2