rynekmarka

IKEA otworzyła miejscówkę w Lublinie, w której doświadczysz hygge, kose, lämpöä i mysa naraz

To nie jest kolejna knajpa, ani tym bardziej zwykła kawiarnia.

IKEA Po Sąsiedzku to szwedzka, domowa przestrzeń dostępna dla każdego, która otworzyła się 5 kwietnia w samym centrum Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 55. Można spotkać się tam z przyjaciółmi, zatrzymać na drobną przekąskę i filiżankę kawy czy zwyczajnie odpocząć przy lekturze książki w zielonym zaciszu. Miejsce składa się z kilku pomieszczeń, każde z nich pełni określoną funkcję, np. wypoczynkową, kreatywną itd. IKEA nie zapomniała również o najmłodszych, przygotowując dla nich kącik zabaw. Dla tych, którzy chcą się na chwilę wyłączyć, został natomiast przygotowany pokój, w którym można zdjąć buty, wejść na miękki dywan i położyć się na wielkim dwupoziomowym łóżku.

Program wydarzeń w IKEA Po Sąsiedzku zakłada spotkania ze specjalnymi gośćmi, pokazy skandynawskich filmów, turnieje gier planszowych, pokazy kulinarne, międzypokoleniowe aktywności oraz różnorodne warsztaty.

Pierwszym gościem przestrzeni była Natalia Kołaczek, autorka książki 'I cóż, że o Szwecji' i założycielka Szwecjobloga.

- To pierwsza i obecnie jedyna tego typu inicjatywa IKEA w Polsce. Cieszę się, że stworzyliśmy ją w Lublinie – komentuje Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin. - To przestrzeń, która pokazuje nasz skandynawski styl życia. Duńskie hygge, norweskie kose, fińskie lämpöä i oczywiście szwedzkie mysa. Każde z tych słów oznacza jedno - celebrowanie i czerpanie szczęścia z małych, codziennych przyjemności – dodają przedstawiciele IKEA.

Inicjatywa IKEA Po Sąsiedzku to część działań związanych z otwarciem sklepu szwedzkiej marki w Lublinie, planowanym na III kwartał 2017 r.

IKEA po sąsiedzku
IKEA po sąsiedzku
ikeA po sąsiedzku
IKEA
IKEA po sąsiedzku
IKEA po sąsiedzku
IKEA po sąsiedzku
IKEA po sąsiedzku
IKEA po sąsiedzku
  • best
  • best2