rynek

Środki czystości od polskiej marki, które są w 92 proc. naturalne. Spodobają się także miłośnikom ilustracji [KONKURS]

Czy wiosenne porządki mogą się obyć bez duszących detergentów? Tak, jeśli macie pod ręką produkty YOPE, które udowadniają, że sprzątanie może być przyjemne.

Przyszła już wiosna, która nierozłącznie wiąże się z porządkami. Nie musi być to jednak przykry obowiązek, którego konsekwencją są zawroty głowy od duszącego zapachu chemii i zniszczone dłonie od silnych substancji czyszczących. Jakie jest rozwiązanie? Warto sięgnąć po środki polskiej marki, które nie są szkodliwe dla nas oraz natury. Chodzi o YOPE, które produkuje różnego rodzaju płyny czyszczące – uniwersalne oraz dedykowane łazience o przyjaznych środowisku recepturach i oryginalnych zapachach.

W końcu porządki mogą być o wiele przyjemniejsze, gdy towarzyszy im zapach lawendy, zielonej herbaty i bambusa.

yope
yope

Twórcami YOPE są Paweł Kosowicz, który odpowiada za biznesową część działalności oraz Karolina Kuklińska-Kosowicz, która na co dzień jest jeszcze stylistką i to właśnie jej dziełem są przepiękne, ilustracyjne etykiety na opakowaniach. Oboje mają doświadczenie związane ze współpracą z dużymi koncernami kosmetycznymi i drogeriami, ale w końcu postanowili stworzyć swój własny produkt – ekologiczny i bezpieczny. Pierwszy pomysł na stworzenie YOPE pojawił się już 2012 roku, ale twórcy postanowili wypuścić do sprzedaży pierwsze produkty dopiero w 2014 roku.

Dziś już na masową skalę produkują mydła i środki czystości, które charakteryzują się przede wszystkim naturalnymi składnikami – tych zawsze w składzie jest powyżej 90 proc.

Nie ma w nich sztucznych, zbędnych dodatków (tzw. SLS i SLES), które zwykle stanowią wypełniacze i wcale nie są potrzebne do tego, aby kosmetyki.

Wykorzystane przez nas w produkcji środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego oraz szybko ulegają biodegradacji opowiada Karolina Kuklińska-Kosowicz. – Ponadto substancje zapachowe spełniają kryteria IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych), nie zawierają piżma nitrowego lub policyklicznego, a dodatkowo kompozycje zapachowe bambus i zielona herbata nie zawierają alergenów. Żaden ze składników nie był testowany na zwierzętach, a wszystkie produkty są niezwykle wydajne dzięki pistoletowi rozpylającemu produkt w postaci drobnej mgiełki – dodaje twórczyni marki YOPE.
 
Produkty YOPE możecie kupić tutaj.
yope

UWAGA! MAMY KONKURS!

Do wygrania pięknie prezentujący się zestaw produktów YOPE w drewnianej skrzyneczce, dzięki któremu wiosenne porządki będą miały zupełnie nowy wymiar! Wystarczy, że wymienicie pod postem (tutaj, nie na Facebooku) najgorsze miejsca do sprzątania w Waszym mieszkaniu. Najciekawszą odpowiedź wybierzemy w poniedziałek (3 kwietnia) o godz. 15:00!

yope
yope
yope
  • stylewatch
  • best of polska mafa
  • kupprenumerata