rynek

Już jutro Kiss My Airs Warsaw – 30. urodziny Air Maxów i premiera nowego modelu VaporMax

25 marca na imprezie Kiss My Airs Warsaw będziemy świętować 30-lecie pierwszych Air Maxów, a także poznamy nowy model tej marki, który jest przełomem w zastosowaniu najwyższego poziomu technologii Nike Air.

Na tegorocznym wydarzeniu Kiss My Airs Warsaw będziemy świętować 30-lecie pierwszych Air Maxów, które wciąż są kultowe, nie tylko dla zagorzałych sneakerheadów. W tym dniu zostanie także zaprezentowany po raz pierwszy nowy model marki, czyli VaporMax, który jest przełomowy, jeśli chodzi o zastosowanie poduszki powietrznej w butach.

Jednak Kiss My Airs to nie tylko prezentacja nowego modelu Nike, ale też święto muzyczne.

Podczas wydarzenia zagrają bowiem Pezet i Małolat, Quebonafide, Jedynak (Flirtini), NEEN i DJ Ike.

Impreza odbędzie się 25 marca (sobota) w Sali Ratuszowej PKiN, start imprezy o godz. 21:00.

vapormax

Co trzeba wiedzieć o nowym modelu VaporMax? Jest to przełom w formie zastosowania poduszki powietrznej w butach. Do tej pory poduszki Air musiały być wzmacniane przy pomocy drugiej warstwy ochronnej gumy, ale najnowsze rozwiązania umożliwiły scalenie jednostki Air i warstwy zewnętrznej w element.

Tym sposobem VaporMax zachowały charakterystyczną elastyczność przy, ale także zyskały niepowtarzalny, futurystyczny kształt.

Nowa poduszka gazowa idealnie współgra z cholewką Nike Flyknit, zapewniając pełną amortyzację i oczywiście lekkość całego buta.

vapor
  • best of polska mafa
  • kupprenumerata