media

Tak wyglądałby słynny wywiad dla BBC przerwany przez dzieci, gdyby ekspertem była kobieta

Powstała parodia słynnego wywiadu dla BBC udzielonego przez Roberta Kelly'ego z domu, który w zeszłym tygodniu stał się hitem sieci. Jego rozmowę przerwały wbiegające do pokoju dzieci. Jak w tej samej sytuacji poradziłaby sobie kobieta? Zobaczcie sami.

Kilka dni temu świat obiegło zabawne nagranie, podczas którego Robert Kelly udzielał wywiadu dla BBC. Wypowiedź eksperta na temat sytuacji w Korei Południowej niespodziewanie przerwały dzieci, które z impetem wtargnęły do pokoju. Wpadka odbiła się w mediach szerokim echem, doczekała się już memów, a nawet parodii.

Do sieci trafiła ostatnio przeróbka słynnego wywiadu stworzona przez autorów satyrycznego show ‘Jono and Ben’. Nagrali oni wersję rozmowy, w której ekspertem jest matka.

W alternatywnej wersji wydarzenia, kobieta udziela wywiadu dla BBC. Wypowiedź przerywają jej dziecko, mąż, a nawet saperzy.

Ekspertka nie czeka jednak na niczyją pomoc. Multitasking ma bowiem opanowany do perfekcji. Komentuje sytuację w Korei, a w między czasie prasuje koszulę, karmi dziecko i podaje obiad. Zobaczcie sami.

  • best of polska mafa
  • kupprenumerata