Bezdomny zamieniony w przystojnego brodacza – zobaczcie tę niezwykłą transformację

Dzięki uprzejmości salonu fryzjerskiego z Majorki lokalny bezdomny przeszedł niesamowitą transformację. Zobaczcie, jak 'La Salvajeria' zmieniła żyjącego od 25 lat na ulicy Antonio.

Jose Antonio, 55-letni bezdomny z Hiszpanii, jest żywym dowodem na to, że fryzura może zmienić nie do poznania. Właściciel salonu fryzjerskiego 'La Salvajeria' na Majorce zaprosił żyjącego od 25 lat na ulicy Antonio na bezpłatną metamorfozę.

Bezdomnego nie tylko ostrzyżono – pofarbowano mu także włosy oraz wręczono nowe ubranie.

O Boże... Czy to ja? – powiedział zmieniony nie do poznania mężczyzna, spoglądając na swoje odbicie w lustrze.

Wyglądam tak bardzo inaczej, że nikt mnie nie rozpozna, chyba że powiem, kim jestem – dodał wzruszony. Zanim Antonio stał się osobą bezdomną, pracował jako elektryk. Obecnie zbiera pieniądze na wynajęcie pokoju, parkując samochody. Właśnie stąd zna go Salva Garcia, właściciel salonu fryzjerskiego, który często proponował bezdomnemu, że obetnie mu włosy. Antonio wcześniej podchodził do tej propozycji z rezerwą.

Obecnie mężczyzna ma nadzieję, że dzięki swej metamorfozie i nowym, świeżym ubraniom uda mu się wreszcie znaleźć stałe zatrudnienie.

Salon 'La Salavajeria' nakręcił wideo dokumentujące tę transformację. W ciągu dwóch dni od publikacji filmik obejrzało na Facebooku 400 tys. osób.

Źródło: Huffington Post, BBC

homeless
fr3
fr2
fr4
bezdomny
bzdoodm
piec
  • best of polska mafa
  • kupprenumerata