rynek

Limitowana kolekcja IKEA stworzona z projektantem mody

Nową, wielobarwną kolekcją IKEA zainspirowała kultura młodzieżowa, muzyka oraz życie w ciągłym ruchu.

Nowa limitowana kolekcja IKEA - SPRIDD - została stworzona we współpracy z brytyjskim projektantem mody Kitem Neale, który słynie ze śmiałych, kolorowych nadruków. Seria została zainspirowana kulturą młodzieżową oraz czterema różnymi gatunkami muzycznymi. Ponadto punktem wyjścia do powstania kolekcji była również mobilność, która w dzisiejszych czasach staje się coraz częstszym sposobem na życie. Dzięki nowym technologiom kontakt z najbliższymi i życie w ciągłym ruchu jest bowiem prostsze niż kiedykolwiek.

W skład kolekcji SPRIDD wchodzą ozdobione wyrazistymi nadrukami namioty, torebki, pudełka, komplety pościeli oraz termosy i kubki.

ikea1
ikea

Limitowana seria SPRIDD ma wakacyjny, niezobowiązujący charakter. W całej kolekcji, podobnie jak we wszystkich projektach Kita Neale’a, siła tkwi w szczegółach – nietuzinkowych detalach, które tworzą unikalną, zaskakującą całość. Dzięki elementom takim jak pudełka do przechowywania czy torby, SPRIDD to kolekcja, która idealnie sprawdzi się zarówno podczas przeprowadzki, jak i w czasie plenerowych koncertów – podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka wnętrz i projektantka IKEA. 

Kolekcja będzie dostępna we wszystkich sklepach IKEA w Polsce już w lutym.

ikea
ikea3
ikea
IKEA
podusie
ikea4
ikea
kubli
kubki
ixa