kultura

Jest już oficjalny zwiastun ostatniego sezonu serialu 'Dziewczyny'. Co wiemy?

Fani serialu 'Dziewczyny' od kwietnia ubiegłego roku czekają na kolejny, już ostatni sezon telewizyjnego show. HBO wypuściło właśnie oficjalny zwiastun, który daje przedsmak tego, co wydarzy się w szóstym sezonie.

Po kilku teaserach, które tylko rozbudziły naszą ciekawość, HBO w końcu wypuściło oficjalny zwiastun nowego sezonu 'Dziewczyn'. Czego się z niego dowiadujemy?

Hannah podejmuje próby zaistnienia w dziennikarskim świecie – otwierająca trailer scena może jednak wzbudzić wątpliwości, czy jej się to uda.

Myślę, że doskonale pasuję do waszego magazynu. Mam wszystko gdzieś, ale jednocześnie na temat wszystkiego mam swoją opinię – mówi potencjalnemu pracodawcy bez ogródek i z typową dla siebie pewnością. Marnie znowu spotyka się z Desim, a jej przyjaźń z Hannah zdaje się być silniejsza niż kiedykolwiek. Nie można tego niestety powiedzieć o relacji głównej bohaterki z Jessą, która wciąż jest w związku z Adamem.

Jak podkreśla producentka serialu, Lena Dunham, między pierwszym a ostatnim odcinkiem ostatniego sezonu wszystko może się wydarzyć.

Dunham zdradza też, że ma już w głowie obraz tego, jak na koniec potoczą się losy tytułowych dziewczyn.

Nam pozostaje jedynie poczekać na oficjalną premierę, już 12 lutego na antenie HBO.

Źródło: Dazed and Confused

  • best of polska
  • kupprenumarata