rynekmarka

Ubrania Goshy Rubchinskiy'ego nadchodzą do Polski. Sprawdź, gdzie będzie można je kupić

Już na początku lutego w Polsce będzie można kupić ubrania z wiosennej kolekcji Goshy Rubchinskiyego. Warszawski Vitkac coraz szerzej otwiera ramiona na ekskluzywny streetwear, po Vetements i Misbhv pora na Goshę. 

Premiera kolekcji wiosna/lato 2017 będzie miała miejsce 13 stycznia i trafi najpierw do Dover Street Market, z którym związany jest brand Goshy Rubchinskiyego. Tym razem projektant odszedł od swojej stylistyki i głównej inspiracji jaką jest Rosja i jej kultura młodzieżowa. Poza garniturami, które nawiązują do włoskiej elegancji, w kolekcji pojawiły się bluzy i koszulki z lekko zmodyfikowanym logotypami kultowych włoskich marek: Fila, Sergio Tacchini i Kappa. 

Brytyjski i rosyjski izolacjonizm, budzą rosnące w siłę grupy skrajnie prawicowe i lewicowe. Nie możemy się izolować, to czas kiedy musimy współpracować. Musimy znaleźć sposób na to, żeby rozmawiać i żyć ze sobą - wyjaśniał po pokazie Rubchinskiy.

Vitkac otwiera coraz szerzej ramiona na ekskluzywny streetwear, po Vetements i Misbhv pora właśnie na Goshę. Kolekcja będzie dostępna w ekskluzywnym warszawskim domu handlowym na początku lutego. 

gosha
gosha
gosha
gosha
  • best of polska
  • kupse2