marka

5 najlepszych prezentów na ostatnią chwilę dla niego !!!KONKURS!!!

Jeśli ktoś twierdzi, że kupienie prezentu kobiecie jest wyzwaniem, to możecie być pewni, że nigdy nie musiał wymyślać niczego dla niezdecydowanego mężczyzny. Dlatego służymy pomocą.

1. Maszynka Gillette 'Łotr 1'

rouge02
maszynka

Twórcom Star Wars nie można odmówić dobrego timingu. W przypadku tak kultowej serii premiera każdej nowej części wiąże się też z produkcją stosownych świątecznych gadżetów, a więc zabawek, kubków, kapci, bielizny, koszulek, szczoteczek do zębów, kosmetyków, maszynek do golenia, w skrócie: wszystkiego.

Problem z takimi gadżetami polega na tym, że ciężko wybrać ten, który poza byciem miłą ciekawostką dla fana będzie też zwyczajnie dobrym i praktycznym prezentem.

Dlatego raczej odradzamy drogeryjne kosmetyki albo kubki i polecamy zastąpić je prezentem, przy którym nie można się pomylić, czyli wspomnianą maszynką do golenia. Jeśli facet nie ma zarostu (a jest w wieku, w którym naturalnie powinien go mieć) to na 100 proc. jej używa. A jeśli przypadkiem ma elektryczną, to nic nie szkodzi - prawdziwy fan na pewno dokona właściwego wyboru.

Cena: 70-80 zł

2. Niezbędnik Texar

texor

Może i mężczyźni nie gromadzą nałogowo różnych rzeczy, ale są gadżeciarzami i nie ma co się z tym kłócić.

Im większym fanem survivalu czy majsterkowania jest facet, któremu kupujesz prezent, tym lepiej dla ciebie, bo rynek scyzoryków, multitooli i podobnych gadżetów to prawdziwy worek bez dna. 

Dlatego nawet jeżeli ma już przenośną kuchnię, a scyzoryki zajmują mu całą szufladę, istnieje bardzo duża szansa, że tego sprytnego gadżetu wśród nich jeszcze nie ma. Jeśli więc nie chcesz, żeby twój facet pod namiotem zjadał rzeczy wprost z ostrza noża – już wiesz, co kupić.

Cena: 29,99 zł

3. Stylowe skarpetki (serio)

po lewej: Happy Socks, po prawej: JemSushi po lewej: Happy Socks, po prawej: JemSushi

Wierzcie lub nie, ale sporo facetów ma do skarpetek jakąś dziwną słabość. Niestety, równie wielu nie do końca za nimi przepada i może Święta to nie najlepsza okazja, żeby sprawdzać, z którym typem macie akurat do czynienia.

Jeśli trafiliście na zdeklarowanego fana skarpetek, to ogranicza was już jedynie budżet, bo wyobraźnia producentów nie zna granic.

Wszystko zależy już od tego, czy wasz obdarowywany preferuje wzorki czy raczej spokojniejsze wersje. W pierwszym przypadku polecamy Many Mornings i Happy Socks, a w drugim JemSushi.

Cena: od 29 zł

4. Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym FLYSPOT

lotnik

W przypadku wszystkich prezentów-voucherów zasada jest w sumie jedna: podaruj obdarowywanemu to, czego, choćby bardzo chciał, sam by sobie z nie kupił. To absolutnie normalne, że ludzie bardzo chcieliby czegoś spróbować, ale na przykład szkoda im na to pieniędzy lub mają ważniejsze wydatki – i całe szczęście, bo gdyby nie to, kupowanie prezentów byłoby jeszcze cięższe.

Tunel aerodynamiczny jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy marzą o skoku ze spadochronem, ale nie do końca wyobrażają sobie wyskoczenie z samolotu.

Jeden półtoraminutowy lot jest podobno odpowiednikiem dwóch skoków spadochronowych. A poza tym, no proszę, kto z nas nie chciałby polatać?  

Cena: od 249 zł

5. Klasyczny portfel Skinissimo

portfel

O takich rzeczach jak portfel, pasek i generalnie skórzana galanteria raczej nie myśli się w pierwszym odruchu, bo 'to za proste'. Przecież każda okazja do dania prezentu to igrzyska kreatywności, więc dlaczego tak po prostu z tego zrezygnować? Błąd.

Mężczyźni naprawdę cieszą się z takich rzeczy, bo rzeczywiście ich używają. Często nie są w stanie sami ich sobie kupić, co zresztą jest w niektórych przypadkach zupełnie zrozumiałe.

Próbowaliście na przykład znaleźć kiedyś ładny, klasyczny męski portfel? Spróbujcie, a zrozumiecie dlaczego to taki wspaniały prezent. Albo zaufajcie nam na słowo i zamiast bez sensu tracić czas, po prostu wybierzcie któryś z oferty Skinissimo.

Cena: 110 zł

!!! UWAGA KONKURS !!!

Do wygrania 3 zestawy maszynek do golenia Gillette 'Łotr 1'. By wziąć udział w konkursie wystarczy wrzucić w komentarzu pod tym artykułem (na stronie – nie na Facebooku) pomysły na najbardziej zaskakujące gadżety z Gwiezdnych Wojen. Wygrywają autorzy trzech najbardziej oryginalnych komentarzy. Wyniki w poniedziałek (19.12.2016) o godzinie 12:00.