rynek

5 ratunkowych prezentów na Gwiazdkę !!!KONKURS!!!

Każdemu zdarza się szukać prezentów w trybie 'last minute'. Dlatego spieszymy z pomocą – jeśli zabraknie wam pomysłu, to ratunku szukajcie w tym zestawieniu. Poniżej prezentujemy 5 pomysłów na uniwersalne podarunki, które możecie kupić w ostatniej chwili. Niektóre z nich można wygrać w naszym konkursie!

1. Cud Miód Box

Lokalne produkty, okoliczni dostawcy, posiłki bazujące na sezonowości. Kucharze na całym świecie zachwycają się na nowo smakami swoich regionów. Dla tych, którzy doceniają siłę tradycji i cenią lokalne produkty, powstały zestawy Cud miód box. Można zamówić subskrypcję na jeden miesiąc lub kilka, a pod drzwi obdarowanego trafi niespodzianka: minimum 5 polskich, regionalnych produktów prosto od dostawców w ładnym pudełku z książeczką opisującą marki i sposób powstawania.

Cud miód box można zamówić na stronie www.cudmiodbox.pl, cena 69 zł.

cud
cud iod

2. Plantarium

Jakie rośliny ucieszą tych, którzy nie mają ręki do kwiatów? Oczywiście takie, które nie wymagają zbyt dużego zaangażowania właściciela. Oplątwy są nazywane po angielsku air plants, ponieważ nie potrzebują do życia podłoża, wszelkie substancje potrzebne do życia czerpią z powietrza. Dodatkowo ich efektowna prezentacja może wzbudzać zachwyt, o czym dobrze wiedzą twórcy marki Plantarium. W ofercie tej małej pracowni artystycznej znajdziemy roślinki i osłonki, które idealnie dopasowują się do ich niesfornej formy - listki 'wyrastają' z ceramicznych dinozaurów, koni, drewnianych domków i solnych podstawek. Takie dekoracje idealnie wpiszą się w każde stonowane wnętrze.

Cena: od 35 zł

plant
plant

3. Urban Alter Ego

Skarpetki pod choinką to już tradycja, więc czemu nie postawić chociaż na ciekawe modele tej części garderoby? Urban Alter Ego to damskie i męskie skarpetki, których podstawą jest przędza. Do wyprodukowania każdej pary użyto ekologicznej, czesanej bawełny. Dzięki temu produkt jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej i zapobiega poceniu. Koncepcja estetyczna jest równie prosta - skupia się na kolorowym akcencie w codzienności i przyjemności, jaką może sprawić dodatek, który jest mało wyeksponowany.

Cena: 28 zł

skarpet

4. Pan Kalendarz

Kalendarz to zawsze dobry pomysł na prezent dla wszystkich lubiących dobrą organizację. Ważne jednak, aby wydanie było nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. Wodorosty, oliwka i palma to nowe wzory produktów od Pana Kalendarza i są to zdecydowanie najładniejsze motywy z wszystkich dotychczasowych tego wydawnictwa. To małe dzieło autorstwa Oli Dębniak-Gocławskiej, Pauliny Rek-Gromulskiej (Cuda Wianki Studio) oraz Joanny Walczykowskiej i Mateusza Kowalskiego (Oku miłe) można kupić za 60 zł.

kal
kal

5. Stołeczna Rajtuza

Prezent, który będzie seksowny, a zarazem będzie podkreślał lokalny patriotyzm? Symbole Warszawy trafiły na rajstopy produkowane przez łódzką markę Gabriella, która postanowiła zrobić także ukłon w stronę mieszkańców stolicy i umieściła w swojej ofercie model z zarysem Syrenki i Pałacu Kultury.

– Rajtuzy Stołeczne to pozdrowienie stolicy przez łódzki przemysł kreatywny – mówi Sebastian Krajda Marketing Manager Gabriella. – Często mówi się o bliskości naszych miast, o koncepcji duopolis czy wspólnej kolei. My chcemy, żeby nasze miasta połączyła rajtuza – dodaje Krajda.

Cena: 25 zł

raj

KONKURS!

Jakiego ratunkowego prezentu brakuje Wam w tym zestawieniu? Propozycje piszcie w komentarzach pod postem (na stronie, nie na Facebooku). Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Czas do środy (14. grudnia), do godz. 15. Do wygrania domek i dinozaur od Plantarium oraz pakiety Morowych Rajstop!