rynek

Zobaczcie nową kolekcję pluszaków IKEA zaprojektowanych na podstawie rysunków dzieci

Najmłodsi z całego świata wzięli udział w konkursie IKEA. Dzieciaki miały za zadanie narysować stworki. 10 zwycięskich rysunków posłużyło jako projekty do stworzenia prawdziwych pluszaków. 'Koniozaur', niebieski pies czy dwugłowy ptak – pieniądze z ich sprzedaży wspierają kampanię społeczną 'Zabawa to poważna sprawa'.

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego właśnie dzieciaki z całego świata zostały zaproszone przez markę IKEA do wzięcia udziału w szlachetnej akcji. Stworzyły one rysunki, na podstawie których powstała wyjątkowa seria dziesięciu pluszaków. Efekt?

Kolekcja SAGOKATT jest wyrazem dziecięcej fantazji i odzwierciedleniem ich marzeń. Kto by nie chciał poznać w rzeczywistości niebieskiego psa albo dwugłowego ptaka?

Dodatkowo dzięki swoim projektom mali twórcy zrobili coś dobrego - wsparli tegoroczną kampanię społeczną IKEA 'Zabawa to poważna sprawa'. Ze sprzedaży każdej zabawki lub książeczki dla najmłodszych, w okresie trwania kampanii (20.11-24.12) IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów, które prowadzone są w najuboższych społecznościach na świecie i wspierają rozwój oraz edukację dzieci, a także sport i oczywiście zabawę. Wśród organizacji współpracujących z IKEA Foundation są UNICEF, War Child, Room to Read, Handicap International, Special Olympics i Save The Children.

ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
katalog