media

Świat okiem dwuletnich fotografów

Fotografowie Bart Pogoda i Tim Jones wpadli na ten sam pomysł. Ich mali synowie Leo i Stan robią już zdjęcia, choć nie chodzą jeszcze do przedszkola. Efekty w obu przypadkach są zachwycające.

Jak wygląda świat z perspektywy niewiele mówiącego i noszącego jeszcze pampersy malucha? Możemy się o tym przekonać, patrząc na zdjęcia 19-miesięcznego Stana Jonesa, któremu tata - brytyjski fotograf wojskowy - postanowił dać stary aparat i wolną rękę. Nauczył go, jak robić zdjęcia i pozwolił działać. Stan ruszył w drogę, a efekty możemy zobaczyć na blogu ojca.

Mały Stanley pokazał, jak wygląda jego dzień i otoczenie oraz co wzbudza najwięcej emocji.

Psi towarzysz zdecydowanie wygrywa, ale Stan podgląda też rodziców przy ich pracy i jest bardzo czujny. Mały fotograf sam zmienił ustawienie na sepię i widać, że bardzo go to ucieszyło. 

mały fotograf
mały fotograf
mały fotograf
mały fotograf
mały fotograf
Mama okiem Stanleya Roberta Jones'a Mama okiem Stanleya Roberta Jones'a

Zdjęcia: Stan Jones, źródło: www.jonesmrjones.co.uk/blog

Leo Pogoda ma niecałe 3 lata, a jego konto na Instagramie powstało ponad rok temu i obserwuje je już prawie tysiąc osób. Znajdziemy na nim zdjęcia ulubionych dinozaurów, z którymi się nie rozstaje, zdjęcia rodziców, zdjęcia rodziców z aparatami fotograficznymi oraz... zdjęcia rodziców robiących mu zdjęcie. Tak, w tym domu aparat fotograficzny to podstawa. 

Leo jest też mistrzem selfie i widać, że fotografię ma we krwi. 

Chłopiec nie wrzuca ostatnio za dużo zdjęć, ale jest bardzo zajęty. Podróżuje po całym świecie z rodzicami: parą znanych fotografów Bartem i Silvią Pogodą

Selfie Leo Pogoda Selfie Leo Pogoda
fot. Leo Pogoda fot. Leo Pogoda
Tata okiem Leo Tata okiem Leo
Bart i Sylvia Pogoda okiem Leo Bart i Sylvia Pogoda okiem Leo
Selfie Leo Pogoda Selfie Leo Pogoda
Tata okiem Leo Tata okiem Leo

Zdjęcia: Leo Popgoda, źródło: Instagram

  • Bosch