rynekF5 Gryzie

Kawa podawana... w wafelkowym rożku – nowy kulinarny hit Instagrama

Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, żeby zjeść kubek, w którym podano wam kawę? Teraz możecie to zrobić.

Nawet jeżeli jesteście na bieżąco z obecnymi kulinarnymi trendami i obserwujecie to, co dzieje się w restauracjach czy barach, ta kulinarna nowinka może was zaskoczyć. O co chodzi? O #CoffeeInACone, czyli modę na kawę podaną w rożku. Tak, w wafelku od lodów (wzrok was nie myli) i drugi raz tak, to nie przecieka. Szczegóły zdradza Instagram The Grind Cofee – kawiarni z Johannesburga w Afryce Południowej (@thegrindza), która z małego latte podanego w nietypowy sposób uczyniła swoją wizytówkę.

nttttt

Wnętrze rożka pokryte jest czekoladą, która służy nie tylko jako izolacja, ale i słodki dodatek. Całość sprzedaje się wyjątkowo dobrze, do tego stało się wiralem w social media, za którym poszła fala bardziej lub mniej udanych prób naśladownictwa.

rgdfgfdgfdgd

Co będzie następnym kulinarnym instagramowym szałem? Nie będziemy zgadywać, jednak z pewnością nie będzie to nudne.

  • kupnumer

Najnowszy numer F5 Print Edition 'Nowa Europa' jest poświęcony dominującym tendencjom w procesie budowy nowej, europejskiej tożsamości – uwzględniającej wpływy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, jak również krajów byłego bloku wschodniego. Gorąco zachęcamy do lektury.

  • kupprenumarata