rynekmarka

IKEA wprowadza sprzedaż online w Polsce

IKEA uruchomi możliwość zamawiania produktów przez internet dla polskich klientów, którym przeszkadzają zbyt długie dojazdy do sklepów.

Dotarcie do IKEA często zajmuje sporo czasu, szczególnie jeżeli dom handlowy marki mieści się na dalekich obrzeżach naszego miasta lub w znacznej odległości od miejscowości, w której mieszkamy. Co prawda firma robi wszystko, by wynagrodzić nam ewentualne trudy związane z dojazdem.

W sklepach IKEA znajdują się w nich strefy zabawy, w których można zostawić dzieci pod opieką, na miejscu są też restauracje, w których można spróbować szwedzkich specjałów i posilić się podczas wnętrzarskich łowów.

Nie wszystkim jednak to wystarczy. Dlatego marka stara się zbliżyć do klientów. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o planach uruchomienia mniejszych sklepów w centrach brytyjskich miast. Teraz przyszedł czas na działania w Polsce.

klopsy

- W IKEA chcemy, żeby jak najwięcej Polaków miało dostęp do naszych produktów. Wiemy, że nie wszyscy mieszkają blisko naszych sklepów i z różnych przyczyn nie mogą do nich dotrzeć.

Chcemy zaoferować klientom możliwość zakupu w sposób, który preferują. Może to być wizyta w sklepie, zakup przez stronę internetową lub rozmowa z konsultantem, który pomoże złożyć zamówienia - zapowiada Marta Marczewska z IKEA.

- Zaczęliśmy małymi krokami od wprowadzenia prostych rozwiązań takich jak 'Meble na telefon', czyli sprzedaży mebli z pomocą konsultanta z dostawą do domu. Jednak to dopiero początek. Kolejny krok to wprowadzenie jeszcze w tym roku zamówienia mebli przez internet. Nasi klienci będą mogli zamówić swoje ulubione meble wraz z transportem prosto do swojego domu lub do wyznaczonego punktu w ich mieście. Na tym jednak nie poprzestaniemy. Pracujemy nad nową stroną internetową, z czasem poszerzymy naszą ofertę produktową dostępną online, aby nasi klienci mogli kupować kiedy chcą, gdzie chcą i w sposób, który najbardziej im odpowiada. - wyjaśnia Marta Marczewska, z którą rozmawialiśmy zaraz po podaniu informacji do publicznej wiadomości. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ruszy sprzedaż online w IKEA, ale jeżeli będziemy wiedzieć coś na ten temat, na pewno damy wam znać. Śledźcie więc feed szwedzkiej marki na F5.

  • planeta
Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą. Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą.
Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym. Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym.
Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć. Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć.
  • kupse

Najnowszy numer F5 Print Edition 'Nowa Europa' jest poświęcony dominującym tendencjom w procesie budowy nowej, europejskiej tożsamości – uwzględniającej wpływy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, jak również krajów byłego bloku wschodniego. Gorąco zachęcamy do lektury. 

  • kupse2