Tak mogłyby wyglądać projekty Kanye Westa dla IKEA

Kanye West chce projektować meble dla IKEA. Po odpowiedzi firmy przyszedł czas na reakcję internautów – zobaczcie jak ich zdaniem mogłyby wyglądać meble zaprojektowane przez rapera.

Na początku tygodnia w wywiadzie dla BBC Radio 1 Kanye West wyraził chęć współpracy z IKEA. Raper stwierdził, że jego minimalistyczny styl idealnie pasowałby do akademików, w których meble szwedzkiej firmy są bardzo popularne. - Yo IKEA, pozwólcie Kanye tworzyć, pozwólcie mu na to, bo wiecie co? Bo chcę mieć łóżko, które on zrobi, chcę mieć krzesło, które on zrobi, chcę więcej produktów, które Yeezy zrobi - dodał Kanye, wcielając się w rolę studenta, który rzekomo marzy o jego produktach.

Australijski oddział IKEA błyskawicznie zareagował na jego propozycję, wrzucając na Twittera ilustrację pokazującą, jak w wersji szwedzkiej firmy mogłoby wyglądać długie łóżko znane z klipu do 'Famous'.

Teraz do zabawy przyłączyli się również internauci, którzy tworzą własne wariacje na temat potencjalnych projektów Kanye dla IKEA.

źródło: boredpanda.com

waustralii
Odpowiedź australijskiego oddziału IKEA Odpowiedź australijskiego oddziału IKEA
ik2
ik5
ik6
ik7
ik9
kardaz
ik10
ik11
ik12
ik13
ik14
ik15
ik16
ik17
ik18
ik19
ik20
ik21
A tak mogłoby wyglądać logo nowej kolekcji A tak mogłoby wyglądać logo nowej kolekcji
  • kupse

Najnowszy numer F5 Print Edition 'Nowa Europa' będzie poświęcony dominującym tendencjom w procesie budowy nowej, europejskiej tożsamości – uwzględniającej wpływy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, jak również krajów byłego bloku wschodniego. Gorąco zachęcamy do lektury.

  • kupse2