rynek

Czarne hot dogi w restauracjach IKEA. Z czego są zrobione?

Ninja Dog, czyli czarna wersja prawdopodobnie najtańszego hot doga na świecie, serwowany jest z okazji okrągłej rocznicy IKEA.

Czarna parówka zamknięta w czarnej bułce jest prawdziwym hitem w Japonii.

Za niecodzienny kolor składników odpowiada jadalny węgiel z bambusa, który ma właściwości detoksykujące i nieco słodki posmak. 

Najbardziej zjawiskowa jest parówka w tym kolorze, która mierzy aż 30 centymetrów. Całość tworzy dość osobliwe danie, które mimo specyficznego wyglądu i dla niektórych odrzucającego koloru, zyskało ogromną rzeszę fanów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Właśnie dlatego z okazji 10. rocznicy wejścia na japoński rynek IKEA postanowiła wprowadzić oryginalny przysmak w swoich sklepach. Ciekawe czy doczekamy się go w Polsce.

jen

Ninja Dog dostępny będzie w japońskich sklepach IKEA w cenie 300 jenów (ok. 12 złotych). Jeśli nie przekonuje was wersja 'all black', można urozmaicić ją klasycznymi dodatkami - keczupem, musztardą, prażoną cebulką czy kiszonymi ogórkami. 

hocik
ninja
  • domon
Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą. Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą.
Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym. Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym.
Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć. Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć.