rynek

Food truck IKEA rusza w miasto, żeby rozdawać szwedzkie klopsiki

Mieszkańcy amerykańskich miast nie będą musieli jechać do IKEA, żeby zjeść szwedzkie klopsiki. Przez cały lipiec będzie je serwował uliczny food truck firmy - i to za darmo!

Żółty food truck IKEA to część kampanii #TogetherWeEat, która ma pokazać, że jedzenie i dzielenie się posiłkiem zbliża ludzi i jest doskonałą formą spędzania czasu z najbliższymi. Samochód rusza właśnie w trasę po całych Stanach i będzie zatrzymywał się na wybranych letnich festiwalach i wydarzeniach, by dzielić się tym, co najlepsze w menu restauracji IKEA - Köttbullar, czyli słynnymi szwedzkimi klopsikami.

Köttbullar Köttbullar

Szczęśliwcy, którzy trafią na food trucka IKEA, poza klasycznymi mięsnymi klopsikami, będą mogli za darmo spróbować również ich dwóch zupełnie nowych wariantów.

W Buffalo Chicken Bites poza mięsną kulką znajdzie się kawałek sera bleu oraz klasyczny, pikantny sos 'buffalo'. W wegańskich Veggie California Stack znajdzie się marynowany imbir, awokado oraz sos na bazie wasabi.

Poza klopsikami w menu znajdą się również znane z jej stref spożywczych napoje i słodkości taie jak sok z borówek i ciasteczka imbirowe. Pierwszymi przystankami food trucka IKEA są Nowy Jork i Chicago. W niektórych miejscach do food trucka dołączona zostanie pop-upowa strefa urządzona przez IKEA, w której będzie można się zrelaksować i spędzić czas z najbliższymi przy posiłku.

Köttbullar, Veggie California Stack, Buffalo Chicken Bites Köttbullar, Veggie California Stack, Buffalo Chicken Bites
  • ikea
Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą. Zużycie wody można ograniczyć, używając akcesoriów do zmywania i płukania naczyń BOHOLMEN. Wystarczy napełnić zlew, zamiast zmywać pod bieżącą wodą.
Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym. Stołek MÄSTERBY jest wykonany w całości z plastiku z recyklingu, który wzmocniono włóknem szklanym.
Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć. Naturalna czerwona glina zastosowana samopodlewających się doniczkach ANVÄNDBAR absorbuje wodę zgromadzoną w pojemniku i równomiernie rozprowadza wilgoć.