technologiamedia

10 klipów muzycznych, które nie powstałyby bez pracy projektantów graficznych

Możecie je lubić lub nienawidzić. Jednego nie można im od mówić – zostały starannie zaprojektowane, z dbałością o każdy detal, od typografii, po kompozycję, scenografie czy stylizację. Poznajcie 10 klipów z najlepszą oprawą graficzną.

Wszystko po to, by warstwa graficzna nie zdominowała przekazu muzyczno-tekstowego, lecz stanowiła jego naturalne uzupełnienie. Włącznie głośniki i zobaczcie 10 klipów muzycznych, które nie powstałyby bez pracy projektantów graficznych.

Yung Lean - Hurt

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

M.I.A. - XXXO
Jamie xx - Girl
Justice - D.A.N.C.E.
DOG BLOOD - CHELLA RIDE
Steve Aoki, Chris Lake & Tujamo feat. Kid Ink - Delirious (Boneless)
Dire Straits - Money For Nothing
David Bowie - Love Is Lost (Hello Steve Reich Mix by James Murphy for the DFA)

Michael Jackson - Leave Me Alone

Zobacz realizacje studia Progressivo! 

  • psv

Progressivo to łódzkie studio graficzne, które specjalizuje się w tworzeniu spójnego wizerunku marki – jej koncepcji merytorycznej i identyfikacji wizualnej. Prace PSV poparte są głęboką analizą otoczenia produktu, znajomością trendów oraz kodów kulturowych. Siłą studia są otwartość i odwaga we wdrażaniu niekonwencjonalnych rozwiązań, a także indywidualizm każdego członka zespołu, wyzwalający dobrą energię dla twórczych pomysłów, wyprzedzających swój czas. Siedziba PSV mieści się w samym sercu miasta. To tam ich świeże pomysły, spotykają się z potrzebami klientów. W portfolio studia są prace dla takich marek, jak Łódź Design Festival, Make Me!, Targi Wiedzy Graficznej STGU, Festiwal Dobrego Smaku oraz brandów modowych, jak MMC czy MISBHV. Ich projekty wyróżnione zostały przez międzynarodowe wydawnictwa: ANIMAL GRAPHICS (wyd. Sandu) i GOOD IDEA 4 (wyd. Hightone).