rynekkulturamarka

Zorganizuj domówkę w Kuchni Spotkań IKEA

W centrum Warszawy otwiera się Kuchnia Spotkań IKEA, w której każdy za darmo może zorganizować imprezę kulinarną dla najbliższych.

Kuchnia Spotkań IKEA to nowe miejsce w samym centrum stolicy, przy skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i ul. Emilii Plater. Na każdym piętrze tego dwupoziomowego lokalu znajduje kuchnia, jadalnia oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo na poziomie drugim znajduje się także bawialnia dla dzieci. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to po prostu świetnie wyposażony showroom szwedzkiej marki, nic bardziej mylnego. 

Kuchnia Spotkań IKEA powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wspólnie gotować i biesiadować z najbliższymi.

ikea

Wspólne gotowanie i biesiadowanie to coraz popularniejszy sposób spędzania wolnego czasu i celebrowania bycia razem, który powoli wypiera grupowe oglądanie telewizji. Wielu Polaków jednak nie może lub nie chce organizować hucznych imprez kulinarnych we własnych domach (bo np. nie ma w nich wystarczająco dużo miejsca). To właśnie dla nich IKEA Polska stworzyła miejsce, w którym znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia (poziom pierwszy przeznaczony jest dla 8 osób, drugi – dla 16 osób).

Korzystanie z Kuchni Spotkań jest całkowicie bezpłatne, wystarczy wcześniej zarezerwować miejsce na stronie internetowej, przynieść ze sobą potrzebne składniki (tak, można wnosić alkohol) i przyrządzić to, na co ma się ochotę. 

- Kuchnia Spotkań IKEA powstała, aby zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Naszą misją było stworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Wierzymy, że jest to miejsce, które trwale zapisze się w pamięci odwiedzających je gości i będzie źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie – mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

kuchnia

W aspekcie przestrzeni kuchnia ma zachęcać do gotowania i współbiesiadowania poprzez osobiste doświadczenie. IKEA jako ekspert w urządzaniu wnętrz oferuje paletę podpowiedzi, dzięki którym kuchnie wyróżniają się dobrym designem, są komfortowe i funkcjonalne. Głównym bohaterem Kuchni Spotkań IKEA jest modułowy system mebli kuchennych METOD. Można tam jednak podpatrzeć także inne praktyczne rozwiązania, m.in. podstawkę na tablet RIMFORSA lub wkład do gotowania na parze STABIL, który pozwoli wszystkim ugotować lekkostrawne danie, ponieważ pasuje do każdego garnka.

Kuchnia Spotkań IKEA będzie otwarta od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisywać można się od 5 listopada przez stronę internetową

salon
Salon
salon
bawialnia
ikea
  • belka