Wybierz organizatora imprezy życia

Już dziś możesz wybrać finalistę konkursu Projekt Klub, który zorganizuje imprezę twoich marzeń! 

Projekt Klub to konkurs organizowany przez markę Ballantine's, w którym główną nagrodą jest posada szefa w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Trzech zwycięzców zrealizuje imprezę według swojego pomysłu i przez tydzień będzie szefam klubu Room 13 w Warszawie lub krakowskiego Lokalu. Każdy ze zwycięzców otrzyma pensję w wysokości 5 tys. zł, będzie miał też 6 dni na przygotowanie miejsca i autorskiej imprezy!

Jury konkursowe - którego jednym z członków jest Tomson z grupy Afromental - wyłoniło dziesięć osób z najciekawszymi pomysłami. Teraz wszystko znajduje się w rękach internautów – to oni ostatecznie zadecydują, jakie klimaty będą panować na październikowych imprezach w Krakowie i Warszawie.

Na ogłoszenie o pracę marzeń odpowiedziało wielu kandydatów, którzy dzielili się swoimi nietuzinkowymi pomysłami na imprezę życia. Wśród wybranych propozycji znajduje się wiele oryginalnych projektów, jak impreza w klimacie bajek dla dorosłych, napad na bar czy podróż do przyszłości.

Jury wybrało finalistów, teraz pora na ciebie! Wejdź na stronę www.projektklub.pl i oddaj głos na osobę, która najbardziej przekonała cię do swojej wizji! Pomóż swojemu faworytowi zdobyć pracę marzeń i wpadnij do niego na imprezę!

Dodatkowo na wszystkich głosujących czeka konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne, muzyczne nagrody – słuchawki Beats by Dre Solo 2, półroczne dostępy do Spotify Premium oraz oczywiście specjalne zaproszenia na zwycięską imprezę. 

Nie zwlekaj! Wejdź na www.projektklub.pl, głosuj i wygrywaj! 

finalisci
  • whisky