rynekmarkamedia

Szafa prowadząca do Narnii w IKEA

Kanapa pasująca do dźwięków dubstepu, szafa prowadząca do Narnii itp., czyli prześmiewcze recenzje produktów IKEA, które stały się viralem w sieci.

Opinie dotyczące różnych produktów, którymi dzielimy się w internecie, to nie tylko kopalnia praktycznej wiedzy. W wielu z nich przejawia się talent komediowy konsumentów, których kąśliwe, czasem dość abstrakcyjne recenzje, niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzach czytelników. Jeff Wysaski, znany także jako obviousplant, postanowił sprawdzić jak zareagowalibyśmy na tego typu opinie w 'realu'. Internetowy troll, obrał sobie za cel sklep lokalny IKEA i potajemnie umieścił na części produktów absurdalne, zmyślone recenzje. Wysaski m.in. chwali w nich kanapę 'pasującą do dźwięków dubstepu', krytykuje 'najgorszy latający dywan na świecie' czy szafę 'prowadzącą do głupiego miejsca zwanego Narnia'. Nie wiemy, jak zareagowali klienci i pracownicy szwedzkiej firmy, gdy je zobaczyli. Wiemy natomiast, że trolling bardzo spodobał się w sieci, a Wysaski nieświadomie (a może świadomie?) zrobił IKEA świetną reklamę.  

opinia1
opinia2
opinia4
opinia5
opinia7
opinia7
'Drobne rzeczy nadają życiu smak' to hasło katalogu IKEA #2016. Firma skupia się w nim na kuchni, wspólnym przygotowywaniu posiłków, domowej uprawie roślin oraz na zrównoważonym rozwoju. 'Drobne rzeczy nadają życiu smak' to hasło katalogu IKEA #2016. Firma skupia się w nim na kuchni, wspólnym przygotowywaniu posiłków, domowej uprawie roślin oraz na zrównoważonym rozwoju.
Jedną z najciekawszych nowych kolekcji jest SITTNING obejmująca różne akcesoria stołowe, które mają pomóc nam we wspólnym celebrowaniu posiłków. Jedną z najciekawszych nowych kolekcji jest SITTNING obejmująca różne akcesoria stołowe, które mają pomóc nam we wspólnym celebrowaniu posiłków.
Jednym z elementów SITTNING jest podkładka 'Logged Out', zawierająca kieszeń na smartfona, która przeciwdziałać ciągłemu sprawdzaniu urządzenia w czasie posiłku. Jednym z elementów SITTNING jest podkładka 'Logged Out', zawierająca kieszeń na smartfona, która przeciwdziałać ciągłemu sprawdzaniu urządzenia w czasie posiłku.
Naturalny korek, drewno, płótno i suszona trawa morska to materiały, które zdominowały kolekcję SINNERLIG, zaprojektowaną przez świetną londyńską designerkę Ilsę Crawford. Naturalny korek, drewno, płótno i suszona trawa morska to materiały, które zdominowały kolekcję SINNERLIG, zaprojektowaną przez świetną londyńską designerkę Ilsę Crawford.
Kolekcja SINNERLIG, proj. Isle Crawford. Kolekcja SINNERLIG, proj. Isle Crawford.
W nowym katalogu IKEA kładzie nacisk na domową uprawę roślin, ziół i warzyw. W nowym katalogu IKEA kładzie nacisk na domową uprawę roślin, ziół i warzyw.
Ważnym elementem nowego katalogu IKEA są też akcesoria do samodzielnego przygotowywania przetworów. Ważnym elementem nowego katalogu IKEA są też akcesoria do samodzielnego przygotowywania przetworów.
F55
  • belka