rynekmarka

Wygraj swoją pracę marzeń - zostań szefem klubu

Zawsze chciałeś zostać szefem klubu i na swoich zasadach zaprojektować idealną przestrzeń na najlepsze imprezy? Weź udział w konkursie i spełnij swoje marzenia. 

Co przychodzi ci na myśl na hasło ‘idealny klub’? Czy jest to przestrzeń elegancka i wysublimowana, czy może bardziej luźna i sprzyjająca imprezom przebieranym, albo pełna przepychu niczym przyjęcie w stylu Wielkiego Gatsby'ego?

party animated GIF

Ile głów, tyle pomysłów. Marka Ballantine‘s mocno wyznaje ideę – ‘stay true‘ i zachęca do spełniania własnych pasji i bycia wiernym swoim pragnieniom. Dzięki wyjątkowemu Projektowi Klub masz szansę zrealizować marzenie o autorskim, idealnym klubowym miejscu na mapie miasta. 

Co to za projekt?

'Projekt KLUB' to unikalny konkurs organizowany przez markę Ballantine's, w którym główną nagrodą jest posada szefa w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Jak ją zdobyć? Po pierwsze i najważniejsze – pobudzić swoją wyobraźnię i kreatywność! Po drugie - nagrać materiał wideo, po trzecie - zamieścić video na stronie projektu. W filmiku uczestnik powinien przedstawić swój oryginalny pomysł na wymarzony klub i imprezę oraz przekonać jury, że to właśnie on zasługuje na tę posadę.

Twórcy trzech najciekawszych zgłoszeń zrealizują własną wizję klubu i zostaną przez tydzień szefami jednych z najlepszych miejsc na imprezowej mapie Polski – klubu Room 13 w Warszawie i klubu Lokal w Krakowie. Każdy ze zwycięzców otrzyma pensję w wysokości 5 tys. PLN oraz 6 dni na przygotowanie miejsca i imprezy wedle własnego pomysłu.

Tomson, Tomasz Lach Tomson, Tomasz Lach

Tomson poleca!

Ambasadorem kampanii i mentorem dla zwycięzców jest Tomasz Lach, znany jako Tomson – wokalista popularnej grupy Afromental, a także juror show 'The Voice of Poland'. Muzyk pomoże we wskazaniu osób, których pomysły oraz osobowość zasłużyły na wygraną. Doradzi im także, jak zorganizować imprezę, o której będzie mówiło całe miasto.

Stay True! To hasło marki, które mocno do mnie przemawia. Taki też jest 'Projekt KLUB', w który się zaangażowałem! Mega się cieszę, że inni też będą mogli się realizować, spełniać i sięgać po swoje marzenia. Czekam na odjechane pomysły, na pewno będzie ich cała masa. I o to chodzi! – powiedział Tomson.

Co, gdzie, kiedy?

Swoje zgłoszenia uczestnicy mogą zamieszczać do 31 sierpnia br. na stronie internetowej www.projektklub.pl. We wrześniu listę najlepszych pomysłów wyłoni jury. 3 finalistów, którzy staną przed szansą zrealizowania swojego pomysłu, wybiorą internauci. Akcja jest organizowana przez Wyborowa Pernod Ricard, producenta marki Ballantine’s. 

whisky

Dlaczego 'Projekt Klub'?

Stay true, to po prostu bycie sobą, życie w zgodzie z własnymi przekonaniami i realizacja własnych pasji – to hasło, które od lat bliskie jest marce Ballantine’s. - Właśnie w tym duchu powstał 'Projekt Klub', w którym każdy może wyrazić siebie, zdobyć dobrze płatną posadę i zrealizować własny pomysł na najlepsze miejsce w Polsce, doskonale się przy tym bawiąc - mówi Arkadiusz Dobosz, Marketing Manager Whisky Category, Wyborowa Pernod Ricard. - Kto z nas choć raz nie marzył o własnym klubie? Chcemy otworzyć konsumentom drzwi najlepszych klubów w Polsce i dać im możliwość stworzenia unikalnego i oryginalnego miejsca. Liczy się dobry pomysł, pasja i bycie sobą. Jesteśmy pewni, że uczestnicy akcji zaskoczą nas swoją kreatywnością – dodaje.

  • hds