rynekkulturamarka

Jak wygram to... (Maria rysuje)

Na co dodatkową pensję przeznaczyłaby miłośniczka zwierzaków i cienkopisów, ilustratorka i projektantka, Maria Regucka-Huchla.

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłaby Maria Regucka-Huchla?

Przypuszczam, że w amoku zamiast na szczytny cel pierwszą wypłatę przeznaczyłabym na zgromadzenie niezłego sprzętu do grania. Potem sprezentowałabym mężowi zjazdówkę, o której marzy, ale tylko jeżeli zacząłby zakładać ochraniacze na łydki! Następnie uszczypnęłabym się w ucho i wynajęła miejsce na pracownię, wstawiając do niej prasę drukarską i wielką rolkę linoleum. Kupiłabym kilka genialnych albumów o ilustracji. To byłoby rozsądne lub przynajmniej na takie by wyglądało. Gdyby wystarczyło mi pieniędzy i czasu, co kilka tygodni sprawdzałabym oferty tanich linii lotniczych i fruwała po świecie. Patrząc realnie, nie mam farta i tylko raz w życiu coś wygrałam. Postaram się zatem - nawet bez tych dodatkowych 5000 zł - dokonać tego wszystkiego, o czym wspomniałam, bo co innego właściwie miałabym robić?

Maria Regucka-Huchla - mieszka i pracuje w Krakowie. Ilustruje i projektuje. Lubi zwierzaki i cienkopisy. Pasjonatka gier komputerowych, szycia i majsterkowania. Nierzadko używa młotka, papieru ściernego i sprayów. Chciałaby zostać kryminologiem, weterynarzem, stolarzem, architektem, kosmonautką i sprzedawcą waty cukrowej, ale nie wystarczyłoby jej czasu na rysowanie. Zawsze w biegu, wolałaby, żeby doba była dłuższa. Lubi leśne zabawy, Wilczkolisy i inne tajemnicze historie.

maria rysuje

QUIZ: Sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto