rynekmarka

Śniadanie do łóżka w kawiarni IKEA

IKEA otworzyła w Londynie kawiarnię, w której podaje się śniadanie do łóżka. Chcielibyście odwiedzić takie miejsce w Polsce?

Ten relaksujący rytuał nie jest już zarezerwowany tylko dla przestrzeni domowej, a przynajmniej w Londynie. By promować swoją ofertę w niestandardowy sposób, firma otworzyła w stolicy Wielkiej Brytanii kawiarnię, w której łóżka zastąpiły klasyczne stoły.

Klienci mogli tam zamówić darmowe skandynawskie śniadanie, wybrać odpowiednią poduszkę oraz piżamę i spokojnie ułożyć się w łóżku, czekając na kelnera z tacą.

W międzyczasie mogli też porozmawiać ze specjalistą, który radził, co robić, by lepiej wysypiać się w nocy. Specjalna kawiarnia działała od 18 do 20 maja. Aby się do niej dostać, wcześniej trzeba było zarezerwować sobie łóżko. - Zgłosiło się do nas tysiące ludzi, lokal był jednak otwarty tylko przez 3 dni, więc nie mogliśmy podać śniadania do łóżka wszystkim chętnym. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania akcją w Wielkiej Brytanii, być może podobne miejsca powstaną także w innych krajach - komentuje Myriam Ruffo z IKEA. To całkiem możliwe, bo jak pokazują doświadczenia z piżama party czy adopcją bezdomnych psów, szwedzka marka często wdraża dobre pomysły marketingowe w różnych oddziałach.

IKEA
IKEA
IKEA
podusie
Pizamy
lozko
duzo ludzi
  • przycisk