rynekmarka

Jak wygram to... (Kornatowska)

Na co dodatkową pensję przeznaczyłaby ilustratorka i projektantka, autorka fanpage'a litery i napisy Magda Kornatowska?

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłaby Magda Kornatowska?

Zastanawiając się początkowo nad tego typu nagrodą, pomyślałam, że najlepiej byłoby ją w całości zainwestować w jakiś jeden konkretny cel. Biorąc jednak pod uwagę, że lubię zajmować się wieloma rzeczami równolegle, taki zastrzyk gotówki mógłby wspomóc kilka równie ważnych dla mnie dziedzin i planów. Nauczona swoim doświadczeniem, tym, jak otoczenie pozwala na otwarcie w naszych głowach nieznanych nam do tej pory horyzontów i jak bardzo to rozwija, zainwestowałabym w podróże po miastach, które zawsze chciałam odwiedzić. Sycąc się podróżami, inwestowałabym również w swoje własne miejsce na ziemi. Mam tu na myśli mieszkanie, urządzone w bardzo 'mój' sposób, będące dla mnie przytulnym i inspirującym miejscem, koniecznie z przestronną kuchnią i jadalnią do fajnych wieczornych spotkań z przyjaciółmi oraz miejscem do pracy. Myślę, że mogłaby to być też dobra cegiełka do rozwinięcia mojej blogerskiej działalności. Marzy mi się stworzenie przystępnego, pięknego magazynu promującego grafikę i ilustrację w szerokim zakresie. Zdaję sobie sprawę, że realizacja tych planów wymaga znacznie większych nakładów, ale życie i świat stoją otworem, a wspomagając się konsekwencją i uporem na pewno uda się dotrzeć do celu!

Magda Kornatowska, urodzona w 1986 roku absolwentka architektury, którą studiowała w Szczecinie oraz Copenhagen School of Design and Technology. Podczas swojego wyjazdu na studia do Kopenhagi zaczęła prowadzić bloga, na którym najpierw umieszczała grafiki tworzone przez innych, a potem już te tworzone tylko przez siebie. Po powrocie do Polski zaczęła pracę jako grafik, zdobywając doświadczenie w agencji reklamowej oraz jako freelancer, zajmując się projektowaniem, od opakowań, przez ilustracje i tworzenie identyfikacji. Równolegle rozwijała bloga atogrzywa.blogspot.com. Obecnie mieszka w Poznaniu i pracuje w agencji Ostecx Créative jako grafik, dalej rozwijając ilustracyjne pasje. Kolejnym jej projektem jest fanpage poświęcony nietuzinkowej typografii - litery i napisy.

QUIZ: Sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto
magda