rynekmarka

Jak wygram to... (Mambi)

Przez lata pracowała jako stylistka w Polsce i Nowym Jorku. Na co dodatkową pensję przeznaczyłaby Magdalena Bujas, posługująca się też pseudonimem Mambi?

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłaby Magdalena Bujas?

Gdybym przez 20 kolejnych lat dostawała co miesiąc ekstra 5000zł… to byłby niezwykły prezent! Dla mnie oznaczałby formę stabilizacji finansowej, której zawsze mi w życiu brakuje. Z racji wolnego zawodu większość zarobionych pieniędzy trafia do mnie po miesiącach oczekiwań, podczas których zdążę się już poważnie zadłużyć. I tak niezmiennie od lat. 5000 zł to nie jest zawrotna kwota, ale myślę, że bardzo pomogłaby mi w realizacji życiowego planu - jest nim nauczanie jogi. Potrafię żyć skromnie, więc z łatwością mogłabym odkładać znaczną część na podróże do Indii i Nowego Jorku. Z pewnością część pieniędzy przeznaczyłabym dla bardzo bliskiej memu sercu osoby, która za dwie dekady będzie miała 26 lat, mnóstwo planów i marzeń. Byłoby niesamowicie móc jej wtedy konkretnie pomóc. A tak naprawdę nawet bez dodatkowych 5000 zł miesięcznie zrealizuję wszystko, co napisałam powyżej!

Magdalena Bujas (Mambi), historyk kultury, przez lata pracowała jako stylistka w Polsce i Nowym Jorku. Obecnie zajmuje się kreatywnym wsparciem marek odzieżowych. Poszukiwaczka nowych trendów, miłośniczka ludzi i ashtangi jogi.

QUIZ: Sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto