rynekkulturamarka

Jak wygram to... (Korytowska)

Pracowała m.in. dla  Zienia i Harper's Bazaar. Przeczytajcie, na co dodatkową pensję przeznaczyłaby 19-letnia modelka Ola Korytowska. 

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłaby Ola Korytowska?

Gdybym miała stały dochód 5000 zł co miesiąc, to najpierw uszczęśliwiłabym samą siebie i rzuciłabym się na szalone zakupy. Szalone, ale niedrogie, bo wyznaję zasadę, że im więcej ubrań tym lepiej. W kolejnym miesiącu całą kwotę wysłałabym do schroniska lub fundacji dla zwierząt i cieszyłabym się z tego jak dziecko. Po dwóch czy trzech miesiącach wykupiłabym rodzicom super wycieczkę na koniec świata, jako podziękowanie za to, że są cudowni i zawsze akceptowali moje wszystkie szalone pomysły. Co dalej? Na pewno odkładałabym na jakieś większe inwestycje (np. dom w Barcelonie), ale przede wszystkim cieszyłabym się wolnością i niezależnością, a na pracę patrzyłabym przez pryzmat spełniania i rozwijania swoich pasji, nie zarobku. Chociaż znając siebie, to połowę pensji przeznaczałabym na dobre jedzenie i kawę, a później (ze względu na swój zawód) na trenera personalnego i karnet na siłownię lub spa.

Ola Korytowska - modelka związana z warszawską agencją EC Management. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Kenzo, K MAGiem, Harper's Bazaar, Marie Claire. Przygodę z modelingiem zaczynała w Mediolanie jako 15-latka. Aktualnie podróżuje po Azji, w najbliższym czasie planuje lot do Nowego Jorku. Kocha modę, fotografię i zwierzęta. Uwielbia się uśmiechać i uszczęśliwiać bliskich. Uzależniona od czytania kryminałów i instagrama.
korytowks

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto