rynekkultura

Jak wygram to... (Dudek)

Przeczytajcie, na co dodatkową pensję przeznaczyłby Tomasz Dudek, właściciel agencji kreatywnej MOOLO Art&PR a po godzinach DJ i producent.

W naszym cyklu 'Jak wygram to...' pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, lecz comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które co miesiąc będą zasilać budżet zwycięzcy.

A na co swoją Ekstra Pensję przeznaczyłby Tomasz Dudek?

Gdyby mój comiesięczny budżet zasilało dodatkowe 5000 zł, to na pewno część tej 'ekstra gotówki' skierowałbym na fundusz bądź ubezpieczenie emerytalne. Myślę, że ok. 2 - 3 tys. zł miesięcznie w zupełności zaspokoiłyby moje starcze potrzeby. Artystom i przedsiębiorcom ZUS zapewnia na starość jakieś marne grosze, więc trzeba o tym pomyśleć już teraz. Resztę spożytkowałbym na inne bieżące rzeczy. Skompletowałbym sobie lepszy sprzęt muzyczny, fotograficzny. Na pewno część pieniędzy przeznaczyłbym też na wyjazdy. Z jednej strony 5 tys. zł  to za małe pieniądze, żeby od razu zacząć coś konkretnego, ale z drugiej to kwota zupełnie wystarczająca, aby zagwarantować sobie pogodną jesień.

Tomasz Dudek - Właściciel agencji kreatywnej i studia graficznego MOOLO Art&PR. Specjalista od nowych mediów, autor Projektu Łowcy dla marki Jagermeister oraz nowej strategii komunikacji dla Aperol Spritz. Od lat propagator kultury klubowej, otwiera i prowadzi lokale w Warszawie (i nie tylko). Po pracy muzyk, DJ, producent. Jeden z protoplastów zespołu Łąki Łan, po latach powrócił na scenę jako DEYNA.

QUIZ: Sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto