rynekkultura

Jak wygram to... (Wiślicka)

Zuzę Wiślicką, założycielkę specjalizującego się w nail arcie salonu WISŁA zapytaliśmy, co zrobiłaby z wygraną w Ekstra Pensji, czyli comiesięcznym, gwarantowanym przez 20 lat zastrzykiem gotówki w postaci 5 tys. zł!  

Ponownie wracamy z kultowym już cyklem 'Jak wygram to...', w którym pytamy kreatywnych przedstawicieli różnych branż o marzenia, jakie spełniliby po wielkich wygranych. Tym razem postanowiliśmy zmienić co nieco formułę. Odpowiadający mają do zagospodarowania nie jednorazową, kilkumilionową wygraną w Lotto, a comiesięczny przypływ gotówki w wysokości 5000 zł, w dodatku gwarantowany przez 20 lat! Gra Ekstra Pensja - nowa propozycja Totalizatora Sportowego - to spokojna przyszłość i realne sumy, które będą co miesiąc zasilać budżet zwycięzcy. Można spłacać nimi raty kredytu, przeznaczyć je na podróże, hobby, edukację, czy po prostu cieszyć się poczuciem wolności, jaką daje pewny comiesięczny dochód. Zobaczcie, co z taką pensją zrobiłaby Zuza.

Taka wygrana to nie lada udogodnienie, szczególnie dla młodych przedsiębiorców, którzy nie zawsze mogą liczyć na stałą pensję. Ja na pewno przez pierwszy rok odkładałabym kasę i planowała inwestycję w postaci filii Salonu WISŁA. Przez następny rok połowę pensji zbierałabym na podróże, a drugą część nadal wydawała na rozwój marki Salon WISŁA. Następnie salon dostałby cudowną menadżerkę, a ja pojechałabym w podróż życia z moim narzeczonym, który za chwilę będzie moim mężem! Surfowalibyśmy w Australii, w Stanach jeździli po bezdrożach, a w Azji... znowu surfowali i pysznie jedli! Skoczylibyśmy jeszcze na Alaskę (heli snowboarding) i na Islandię (jazda na longboardzie jak Ben Stiller w ‘Sekretnym życiu Waltera Mittyego’!). Po tych szaleństwach zaszłabym w ciążę i resztę pensji wydawała na malucha – najpierw na pieluchy, a później na wykształcenie i rozwój dziecka. Albo znowu zaczęłabym odkładać - np. na emeryturę, z którą nigdy nic nie wiadomo.

Zuza Wiślicka - 27 lat, absolwentka kulturoznawstwa. Pracowała w mediach jako PR manager przy filmach i serialach TV. Teraz jest założycielką i właścicielką Salonu WISŁA, czyli salonu manicure & pedicure, który jest dokładnie taki, do jakiego sama chciałaby chodzić. Kocha snowboard i kitesurfing, ale zawsze z przyjaciółmi. Dodatkowo lubi design, podróże i oczywiście nail art, który jest wiodącą dziedziną Salonu WISŁA.

QUIZ: Sprawdź, co Tobie potrzebne jest do szczęścia

Ładuję quiz luty 2015...

  • lotto