kulturamarkamedia

Do kina czy na film?

IKEA zamieniła salę kinową w zbiorową sypialnię, sprawiając że pytanie 'do kina czy na film?' straciło sens. 

Kino to świetna sprawa, ale chyba każdy z nas miewa problemy z wytrzymaniem co najmniej dwóch godzin w pozycji siedzącej. Szczególnie jeżeli fotele są twarde albo wtedy, gdy chcemy obejrzeć film z drugą połówką. Dlatego właśnie kinowy ekran czasem przegrywa z wygodną domową sofą lub z łóżkiem, na których można się totalnie zrelaksować, oglądając ostatni hit w TV czy na komputerze. Najnowsza akcja marketingowa IKEA w rosyjskim mieście Khimki sprawiła jednak, że ten dylemat zniknął. W ramach promowania produktów do spania, szwedzka firma przekształciła jedną z sal kinowych lokalnego multipleksu w zbiorową sypialnię. Zobaczcie jak zareagowali pierwsi widzowie. 

  • ikea2

IKEA w swoim nowym katalogu #2015 w centrum uwagi stawia te obszary domu, w których kładziemy się spać, wstajemy i przygotowujemy się na nowy dzień. F5 wspólnie z IKEA w ciągu najbliższych tygodni będzie podpowiadać, co robić rano, by utrzymać kreatywny potencjał przez cały dzień. Zainspirujcie się! 

Nie zabierajcie tego budzika do kina. Cena: 24,99 zł. Nie zabierajcie tego budzika do kina. Cena: 24,99 zł.
Rama łóżka BRIMNES posiada dodatkowe miejsca do przechowywania, dzięki którym spiochy mogą mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. Cena 699 zł Rama łóżka BRIMNES posiada dodatkowe miejsca do przechowywania, dzięki którym spiochy mogą mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. Cena 699 zł
Rama łóżka DUKEN, nowość w katalogu IKEA 2015. Pokrycie zagłówka jest dwustronne, więc można wybrać wersję białą lub wielobarwną. Cena: 699 zł. Rama łóżka DUKEN, nowość w katalogu IKEA 2015. Pokrycie zagłówka jest dwustronne, więc można wybrać wersję białą lub wielobarwną. Cena: 699 zł.
BLEKVIDE - naturalna kołdra z puchu i pierza, cena: 399 zł. BLEKVIDE - naturalna kołdra z puchu i pierza, cena: 399 zł.
Komplet pościeli STRANDKRYPA. 100 proc. bawełny. Cena 59,99 zł. Komplet pościeli STRANDKRYPA. 100 proc. bawełny. Cena 59,99 zł.
Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni by go wymienić. Na zdjęciu materac piankowy MALFORS. Cena: 425 zł. Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni by go wymienić. Na zdjęciu materac piankowy MALFORS. Cena: 425 zł.