rynekmarkamedia

Umeblowana ścianka wspinaczkowa

We Francji stanęła 10-metrowa ścianka wspinaczkowa wyglądająca jak odwrócone mieszkanie wyposażone w meble IKEA. Na najlepszych wspinaczy czeka odpoczynek na sofie szwedzkiej marki.

Z okazji otwarcia 30-stego domu handlowego we Francji, w miejscowości Clermont-Ferrand, IKEA zorganizowała dość nietypowy event promocyjny. We współpracy z lokalną agencją kreatywną ubi bene, szwedzka firma wybudowała ściankę wspinaczkową, którą umeblowała swoimi produktami. Wysoka na 10 metrów instalacja, która stanęła w centrum miasta, przypomina odwrócone o 90 stopni, w pełni wyposażone mieszkanie z salonem, kuchnią, sypialnią i pokojem dla dziecka. O bezpieczeństwo przechodniów, którzy będą próbowali się na nią wspinać, dba grupa profesjonalnych alpinistów.

IKEA

Skąd pomysł na umeblowanie ścianki wspinaczkowej? By pokazać potencjalnym klientom, że meble IKEA pomagają zrelaksować się i uzupełnić siły nawet w trakcie największego wysiłku. Wspinający się na instalację mogą w każdej chwili odpocząć, przysiadając na krześle, fotelu lub półce, a na najwytrwalszych czeka nagroda w postaci dłuższej sjesty na wygodnej sofie szwedzkiej marki.

IKEA
  • ikea

IKEA w swoim nowym katalogu #2015 w centrum uwagi stawia te obszary domu, w których kładziemy się spać, wstajemy i przygotowujemy się na nowy dzień. F5 wspólnie z IKEA w ciągu najbliższych tygodni będzie podpowiadać co robić rano, by utrzymać kreatywny potencjał przez cały dzień.

Chcesz otrzymać limitowany katalog IKEA 2015 XXL? Napisz w komentarzach pod postem co robisz rano, by utrzymać kreatywny potencjał w ciągu dnia.

2-osobowa sofa KNOPPART idealnie nadaje się na chwilę relaksu. Cena 299 zł. 2-osobowa sofa KNOPPART idealnie nadaje się na chwilę relaksu. Cena 299 zł.
Trzeba uważać, żeby nie przysnąć na wygodnym pufie RISO. Cena 249 zł. Trzeba uważać, żeby nie przysnąć na wygodnym pufie RISO. Cena 249 zł.
Fotel STRANDMON pozwoli każdemu w pełni się rozluźnić, dzięki wysokiemu oparciu, które zapewnia dodatkowe wsparcie dla karku. Cena 899 zł. Fotel STRANDMON pozwoli każdemu w pełni się rozluźnić, dzięki wysokiemu oparciu, które zapewnia dodatkowe wsparcie dla karku. Cena 899 zł.
Zagłówek ramy łóżka NORNAS jest lekko odchylony, by zapewnić wygodną pozycję nie tylko podczas spania, ale także czytania w łóżku. Cena 899 zł. Zagłówek ramy łóżka NORNAS jest lekko odchylony, by zapewnić wygodną pozycję nie tylko podczas spania, ale także czytania w łóżku. Cena 899 zł.
Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni na wymianę. Na zdjęciu materac sprężynowy HYLLESTAD. Cena: 745 zł. Najlepszy materac to taki, w którym tobie jest najwygodniej. Jeśli jednak uznasz, że twój wybór był nietrafiony, w IKEA masz 90 dni na wymianę. Na zdjęciu materac sprężynowy HYLLESTAD. Cena: 745 zł.